Veronika Žilková se rozhodla prodat rodinný dům : „Bolí to a přicházím o klenot, ale rodina si musí pomáhat“

Veronika Žilková má rodinný dům Orlických horách. Dřív tam ráda odpočívala. Nyní se herečka rozhodla chalupu prodat, chce za ni získat téměř šest milionů korun. Ale proč se rozhodla to udělat?

.

Tento dům patřil rodině Veroniky Žilkové více než šedesát let. Chalupa je v Orlických horách vedle vesnice Rychnov nad Kněžnou.

Tuto chalupu postavil hereččin otec. Před několika lety ale proběhla nákladná rekonstrukce domu.

.

Když ještě Veronika Žilková byla v Česku, ráda tam odpočívala. Ale už to asi neudělá.

Herečka se rozhodla rodinný dům prodat. Potřebovala teď víc peněz než nemovitostí.

.

Celková plocha pozemku je 1500 metrů čtverečních. Celková plocha domu je 102 metrů čtverečních. Chalupa je na velmi krásném místě, je z ní krásně vidět údolí.

.

V přízemí tohoto domu je vstupní chodba a sauna. Pokud půjdete dál, pak už je tam kuchyň, vedle je krbová kamna a jídelní stůl.

Ve stejném patře je velký obývací pokoj s velkou pohovkou. Samozřejmě nechybí ani koupelna, ve které je sprchový kout a velká vana.

.

V podkroví je vstupní chodba a dvě ložnice. Za všechno chce herečka 5 950 tisíc korun.

Proč se najednou Veronika Žilková rozhodla tento dům prodat? Vysvětlila, že jde o finanční problémy někoho ze své rodiny.

.

„Bolí to a přicházím o klenot, ale rodina si musí pomáhat. Rádi jsme tam jezdili, máme k ní vztah, ale teď je to nutnost“ vysvětlila Veronika Žilková.

Poté se lidé okamžitě začali dohadovat, že údajně tyto peníze potřebuje její dcera Agáta Prachařová.

.

Agáta se rozvedla se svým manželem Jakubem Prachařem a musí se nějak rozdělit o dům, který si postavili ještě v manželství.

Objevily se proto drby, že Agáta si údajně dům nechá pro sebe a Jakubovi zaplatí část hodnoty domu penězi.

.

.

.

Share