“Ztratili jsme práci”: Zpěváci Zagorová a Margita o karanténě

Zpěvácký pár Štefan Margita a Hana Zagorová kvůli karanténě mají hodně času na svou rodinu, ale opadavý ztratili práci. Nemohou s tím udělat nic, a koronavirus také zničil jich všechny šanci jet ve své společně turné, které dlouhou dobu plánovali.

73 léta Zagorová a 63 lety Štefan měli velké plány na své turné, a skoro všechno už měli připravené. Program byl na letošní jaro, ale pandemie překazila jich všechny plány.

.

Zagorová řekla několik slov o té situaci: „Řeknu to jednoduše, obava jsme ve dnešní době nemáme žádnou práci. Milovali jsme ji, zbožňovali, a nikdy jsme nechtěli odejít do penze, ale v době epidemii se cítíme trochu paralyzovanými“.

Kromě velkých změn ve svém dlouhoočekávaném turné, pár také zrušil skoro všechny vystoupení ve zahraničí. Turné se nazývá “Konečně společně”, a muselo startovat už na podzim.

.

“Chtěli bychom to přeložit na jiný termín, na jiný rok, a možná, bylo by to lepší. Ale přesně nevíme, co bude dál s naši země, a co vůbec bude s naši planetou. Ve dnešní době, o budoucnu nikdo nemůže říct nic, stejně, jako my“, – řekla Zagorová.

„Plánovali jsme už připravovat k našimi turné v leté, protože chceme, aby se naši fanoušci cítili na každém koncertu úžasné, chceme udělat všechno na 100%“, – dodala zpěvačka.

.

Manželství určitě karanténu dodržuje, a nikam ven nevychází. Jenom do obchodu v rouškách, a zpátky.

„Musím říct, že zdravým člověkem sebe nazývat nemůžu, ale jsem zrušila všechny návštěvy u doktora. Žádné prohlídky a kontroly teď mít nebudu, teď jsem sama se svým životem. Doufám, že bude všechno v pořádku“, – řekla Zagorová

.

Zpěvačka také řekla několik slov o svém životě doma během epidemii: „Musíme i v době karantény se zabývat svým zdravím, a jsme to děláme. Nás sport vypadá tak, chodíme po bytě, a měříme kroky, je to všechno. Někdy tím trochu zlobím Štefana, protože denně ptám: Chodil jsi dnes?“

.

„Udělali jsme takový malý plán, kolik kroku musíme udělat za den, a je to 3 km, po celém bytě. Není to pro nás žádná legrace“.

.

Ve dnešní době pár všem nakažením a lékařům, které všemi silami bojují proti koronavirusu, přeje všeho nejlepšího, a doufá, že v nejbližší době všechno bude lepší: „Těšíme se, že každý bude moc zazpívat to, co chce, a každý se uzdraví“, – řekla Zagorová.

Share