„Volaly jen tehdy, když potřebovaly peníze“: Celý život tvrdě pracovala a zůstala osamělá, i když má tři děti

Marina měla bezesnou noc a ve své duši nepopsatelnou prázdnotu. Myslela si, že ji už tolik let nikdo nepotřebuje. A tolik času pracovala v zahraničí kvůli dětem.

Žena seděla ráno, pila hořkou kávu a vzpomínala si na mládí.

… Žena se s Peterem rozvedla, když už měli tři děti. Ačkoli nebyla moc smutná, protože manžel byl v jejím životě jen břemenem. Vdala se za něj pouze proto, že byl velmi k ní připoutaný. Marina už začala myslet, možná je to opravdu láska. Po rozvodu však si uvědomila, že nebylo to tak.

Peter s Marinou se měl jako prase v žitě. Ale pro ženu to nebylo snadné, protože její manžel neměl ani trvalé zaměstnání. Děti hlídala babička, zatímco žena pracovala jako učitelka ve škole. Marina svou práci velmi milovala, ale její plat byl velmi nízký. Později se začaly hádky s manželem a po další poznámce jí Peter udeřil.

Zdroj: ukrainians.today

Po tomto incidentu se rozvedli. Marina zůstala s dětmi, takže musela jet za prací do zahraničí, aby jim zajistila světlou budoucnost.

… Roky šly dál, děti rostly a na čele ženy se objevily první vrásky. Neposlušná vnoučata také vysávala veškerou energii z babičky. Syn se později dostal do špatné party a skončil na policii. Všechny úspory byly utraceny na vyřešení tohoto problému.

Babička si stěžovala, že děti rozhazují matčiny peníze. Žena tvrdě pracovala, aby dala jim vzdělání na VŠ a vydělala peníze na svatbu. Redukovala své potřeby a už dospělé děti potřebovaly stále více peněz.

Babička následně onemocněla a zemřela. Ondřej se oženil a jeho manželka mu porodila dvě děti. Žena ho později opustila a našel si chudou dívku, která hlídala jeho děti.

A starší dcery volaly jen tehdy, když potřebovaly peníze. Marina byla velmi smutná. Přijela domů, ale nikdo jí nevítal.

Zdroj: globalpres.co

– Nikam už nepojedu, synu. Odejdu do důchodu, řekla žena.

– Mysleli jsme si, že jsi přijela jako host, odpověděl Ondřej zklamaně. – Ani manžela, ani děti nebudou poblíž. Co budeš dělat na vesnici sáma?

– Nějak to bude.

Dcéry dokonce i nenavštívily matku, kterou mnoho let neviděly.

Žena pomyslela, že celý život tvrdě pracovala a zůstala osamělá, i když má tři děti. Matka měla pravdu, když jí říkala, že není třeba děti takto hýčkat, nikdo to neocení.

Nyní je čas žít podle sebe.

Co si o tom myslíte?

Share