„Vůbec nemůže mezi lidi“: proč Jiřina Bohdalová nedorazila na oslavu narozenin Pavla Vítka

V pátek 30. září zpěvák Pavel Vítek oslavil 60. narozeniny. Ten samý den zpíval v Lucerně, tam měla dorazit i slavná herečka Jiřina Bohdalová. Kvůli zdravotním problémům však na tuto akci nemohla přijít. Píše o tom web VipShow.cz

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Jiřina Bohdalová měla být mezi hlavními gratulanty. Herečka doufala, že jí lékař pomůže a že se bude moci zúčastnit oslav.

Měla určité problémy s hlasem a řekla to organizátorům koncertu. Mluvila s doktorem a chtěla, aby jí dal nějakou injekci.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Producent koncertu Janis Sidovský uvedl, že měl připravený vůz, který by jel pro ni domů. Šla by na pódium, poblahopřála oslavenci a mohla by se hned vrátit domů. Doufal, že přijede.

„Bohužel ve čtyři hodiny odpoledne doktor řekl, že vůbec nemůže mezi lidi, že prostě musí ležet doma,“ řekl pro Aha! Janis Sidovský.

Pavel Vítek a Janis Sidovský / Zdroj: tv.blesk.cz

Dodal, že s ní komunikuje, že spolu se svými kamarády občas přijede za herečkou na chalupu, Jiřina Bohdalová vaří podle něj skvěle.

Pavel Vítek oslavil své kulatiny společně s fanoušky dobře, měl však i nehodu. Zpěvák zakopl a poranil si ruku. Jeho ránu ošetřili záchranáři a naštěstí mohl dál vystupovat.

Pavel Vítek / Zdroj: tv.blesk.cz

„A já zpíval dál, protože já jsem kluk do nepohody. Mě trocha krve zas tak nerozhází,“ řekl pro Blesk.cz Pavel Vítek.

PSALI JSME: MICHAL DAVID OSLAVIL 38 LET VZTAHU S MANŽELKOU: ZA CO JÍ PODĚKOVAL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: CO ŘEKL ZDENĚK POLÍVKA O VZTAHU S LUCII VONDRÁČKOVOU: JAK REAGOVAL NA TAK VELKÝ ZÁJEM O JEHO SOUKROMÍ

Share