Vyberte si obrázek, který odpovídá vaší délce vlasů, a zjistěte, jaké tajemství o vás dává

Mnoho žen samozřejmě mění své účesy docela často (alespoň jednou za život, každá žena se změnila) … Psychologové však tvrdí, že jakákoli změna v obrazu, včetně účesů, je známkou vnitřních změn u ženy.

.

A nemohu s tím nesouhlasit! Vyberte si obrázek, který odpovídá vaší délce vlasů!

Krátké vlasy

.

Taková dáma zachovává mládí duše po celý život. Je schopen rychle a rozumně se rozhodovat. Narozený vůdce, ale často sami ustupují do pozadí, protože vezměte v úvahu, že hlavní věc je rodina a děti. Kreativní osobnosti.

Délka vlasů, která zakrývá uši, ale nedosahuje ramen

.

To je účes skutečné dámy. Rafinovaný, jemný, starostlivý, to je jen sen každého muže.

Ale nelichotte se – tyto dámy prakticky nepodlehnou vlivu druhých, hluboko do hloubky vždy vědí, co chtějí a téměř vždy si to uvědomí. Jakmile se okouzlující a něžně usmívají, je celý svět připraven padnout na nohy.

Délka ramen těsně pod rameny

.

Chci takovou ženu chránit a chránit … Tyto dámy jsou velmi všestranné osobnosti a neuvěřitelně charismatické.

Z nich pochází nějaká nepolapitelná energie, tak silná, že přitahuje lidi jako magnet. Lidé jsou přitahováni k takové ženě a dělají správnou věc, protože se narodili psychologové.

Dlouhé vlasy

Bývalo to, že veškerá moc člověka je ve vlasech. V tom je nepochybně něco. Ženy s dlouhými vlasy jsou trochu čarodějnice … Často cítí mnoho věcí.

Tyto ženy by měly trochu více důvěřovat své intuici. Další charakteristickou vlastností takových žen je poctivost, někdy i příliš vysoká, ale každý vám odpouští.

Share