Vyberte si šperky nejen z důvodů módy a zjistěte, jaké jsou vhodné pro různé znamení zvěrokruhu

Šperky nejsou jen krásné doplňky. Slouží také jako talismanpro každého z nás.

Jenomže pokud vám šperk moc nevyhovuje, nebude z něj žádný průšvih. Astrologové tvrdí, že každé znamení zvěrokruhu je vhodné pro určitý kámen nebo kov.

Proto se doporučuje vybrat šperky nejen z důvodů módy nebo osobních preferencí, ale také podle znamení zvěrokruhu.

Vhodné šperky

1. Beran

Pro berany jsou nejlepší červené šperky vyrobené ze železa. Nejvhodnější kameny jsou jaspis, granát, karneol. Nejvíce se hodí beranu šperky s granátem.

Pokud je v životě nějaká krize, noste takový kámen jako amulet. Dodá sílu a ochrání před negativem. Chcete-li přidat vitalitu a energii, noste šperky s marťanským kamenem.

2. Býk

Barvy býkujsou zelená a modrá. Nejlepší ze všech těchto značek jsou šperky z mědi. Kameny pro býka jsou smaragd, malachit, nefrit, azurit. Patronkou býka je Venuše.

Majitelé tohoto znamení potřebují vybrat elegantní šperky s tenkým okrajem. Je lepší se vzdát masivních kroužků, to má špatný vliv na energii. Harmonii do života přinesou doplňky se smaragdem.

3. Blíženci

Pro blíženci bude všechno jasné a plné. Jejich šťastný kov je zlato a vhodné kameny jsou beryl, smaragd, turmalín, jantar, žlutý achát, žlutý citrín.

Blížencům vyhovují neobvyklé šperky s bizarním designem. Je dobré nosit šperky z berylu, pomohou udržet živost ducha a přidat sílu.

4. Rak

Jemné raky budou vyhovovat stříbrné šperky s perlami, agátem, křemenem, měsíčním kamenem nebo horským křišťálem. Minerály měsíce uklidní, vyrovnají emocionální stav.

Takové šperky pomohou najít harmonii a vytvořit všechny procesy v těle. Nejvíce na raky působí měsíční kámen.

5. Lev

Lvům vyhovuje všechno ohnivé nebo slunečné. Žlutá, Zlatá a oranžová jsou jejich barvy a zlato je nejvhodnější kov. Kameny Lva — rubín, granát, karneol, jantar, citrín, sluneční kámen.

Všechny kameny bohaté žluté nebo červené barvy dávají Lvům vitalitu, energii a sílu. Majitelé tohoto znamení mohou bezpečně nosit jasné, nádherné a masivní šperky.

6. Panna

Pannám nejlépe vyhovuje zelená, modrá nebo světlé modrá barva. Vhodné kameny-turmalín, zelený safír, karneol, malachit, nefrit, opál.

Nejlepší kovy jsou platina a stříbro. Astrologové doporučují pannám nosit šperky s turmalínem, mají příznivý účinek na tělo a mysl. V takových špercích se budete cítit klidně.

7. Váha

Váhy se budou cítit pohodlně v špercích z mědi s alexandritem, korálem, nefritem, safírem nebo lapis lazuli. Alexandrit je kámen silných osobností.

Váhy jsou velmi vhodné a chrání před potížemi. Šperky s tímto kamenem se mohou stát spolehlivým maskotem.

8. Štír

Štírům jsou vhodné pro jasné dekorace červené nebo oranžové barvy.

Nejlepší kov pro ně je však černé Stříbro a kameny jsou ametyst, achát, granát, topaz a akvamarín. Štírům doporučují nosit masivní šperky, což pomáhá přinést energii do pořádku a najít harmonii.

9. Střelec

Zinkové šperky s tyrkysou, topazou, safírem nebo ametystem budou nejvhodnější pro Střelce. Tyrkys pomůže získat klid a jasnou mysl.

Díky těmto šperkům můžete vyřešit problémy v osobním životě a najít vnitřní harmonii.

10. Kozoroh

Nejvíce Kozorohům vyhovují tmavé šperky, nejlépe se kombinují s jejich energií. Černé kovy a zlato jsou nejvhodnější.

Z kamenů stojí za výběr sardonix, purpurový rubín, diamant, granát nebo tmavý ametyst. Zvláště silný je sardonix. Dodává člověku sílu a přitahuje sílu a také prodlužuje život majiteli. Alespoň to tak říkají.

11. Vodnář

Vodnářům jsou vhodní tmavé odstíny, stejně jako jasná modrá barvá.

Doporučuje se, aby si vybrali stříbrné šperky s diamantem, modrým safírem, onyxem nebo tmavým topazem. Safír je již dlouho považován za symbol nezištného přátelství a oddanosti.

Díky tomuto kameni můžete posílit lásku a udržet manželství. Dává majiteli radost, štěstí a dobrou náladu.

12. Ryby

Rybám vyhovují šperky spojené s vodním živlem. Nejlepší kameny pro ně jsou mořské nebo říční perly, korál nebo fialový Ametyst.

Z kovů je dobré bílé zlato, platina a stříbro. Ozdoby na ryby by měly být měkké, zaoblené a bez ostrých úhlů. Perly přinesou rybám velké štěstí a zbaví se špatných myšlenek.

To je způsob, jak si vybrat stylové šperky podle znamení zvěrokruhu. Astrologové tvrdí, že správně zvolené doplňky hrají důležitou roli v osudu jejich majitele. Co si o tom myslíte?

Share