Vypadá čím dál tím mladší: Dagmar Havlová se pochlubila nádhernými fotkami

Když byla Dagmar Havlová první dámou, nevěnovala se herectví. Na divadelní scénu se vrátila v roce 2005. Po smrti svého manžela, prezidenta Václava Havla, nebyla několik let aktivní. Teď ale herečka hodně hraje a o své práci vypráví fanouškům na sociálních sítích. Její followeři jí také říkají, že vypadá čím dál lépe. Píše o tom web Onlyu.cz.

Bývalá první dáma se nedávno pochlubila krásnými profesionálními fotografiemi na svém Instagramu. Některé snímky vznikly díky její spolupráci s módním magazínem Vogue.

Kromě toho zveřejnila video s nalepenými řasami a zeptala se fanoušků, co si o tom myslí. Někteří lidé ji chválili, že se rozhodla experimentovat, jiní napsali, že se jim líbí její přirozená krása.

Dagmar Havlová si ale na kritiku už zvykla, a tak to bere často s humorem. Každopádně vypadá skvěle, dá se říct, že má nějaký svůj recept na krásu.

Někteří lidé si myslí, že herečka v minulosti podstoupila plastickou operaci, ale ona sama to popírá. Dalším fanouškům se nelíbí, že používá filtry a že někdy těch změn je příliš mnoho.

A i když může někdy použít nějaký filtr, ale stále vypadá dobře a zdá se, že vypadá čím dál tím mladší.

PSALI JSME: “NECHÁPU, ODKUD TO VZALI”: SETKÁNÍ S DCEROU BUDE PRO MAKHMUDA MURADOVA KOMPLIKOVANÉ. PROČ SE NEMŮŽE VRACET DO ČESKA

PŘIPOMÍNÁME: MARTA KUBIŠOVÁ MUSELA ZÁKROK PODSTOUPIT OKAMŽITĚ: CO HROZILO ZNÁMÉ ZPĚVAČCE

Share