Dva dny po svatbě skončil Karlos Vémola v nemocnici: co se mu stalo

Svatba Karlose Terminátora Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové byla velkolepá. Ženich, nevěsta a jejich hosté slavili až do noci. Pak novomanželé strávili noc v Žižkovské věži. Vše se odehrálo ve čtvrtek a v noci ze čtvrtka na pátek, ale v neděli už byl bojovník MMA v nemocnici. V pondělí měl sportovec podstoupit operaci. Píše o tom server Super.cz.

Bojovník oznámil, že musel podstoupit operaci lokte. Doufá, že se brzy bude opět cítit dobře. Ve smíšených bojových uměních nejsou zranění ničím neobvyklým.

Vysvětlil, že si poranil loket o hlavu svého soupeře. 23. července se konal zápas, tehdy český Terminátor bojoval proti Srbovi Aleksandaru Iličovi.

Svatba se konala ve čtvrtek 28. července a ze čtvrtka na pátek si novomanželé užili romantickou svatební noc. Sobotu manželé strávili také společně. Poté se partneři pochlubili svatebními fotografiemi na sociálních sítích.

V neděli už byl ale sportovec v nemocnici, protože se musel připravit na operaci. Doufá, že když se bude cítit lépe, společně s ženou vyrazí na svatební cestu.

Po posledním zápase může odpočívat celý měsíc. Podle něj je to opravdu dlouhá dovolená po posledních 10 letech kariéry. Určitě by chtěl strávit dovolenou s manželkou, chce si to užít.

„Tak pojedeme, kamkoliv Lela bude chtít. Něco málo jsem vydělal, tak můžeme na svatební cestu,“ řekl pro Super.cz Karlos Vémola.

PSALI JSME: „TRADIČNÍ ZAVAŘOVÁNÍ OKUREK“: HELENA VONDRÁČKOVÁ SE POCHLUBILA, JAK SI PŘIPRAVILA ZÁSOBY NA ZIMU. UKÁZALA NEOBVYKLOU FOTKU

PŘIPOMÍNÁME: NOVÝ VZHLED: TEREZA KOSTKOVÁ SI RAZANTNĚ ZMĚNILA ÚČES. PROZRADILA, CO JE DŮVODEM

Share