Konec Gábiny Partyšové na Nově: „Vím, že všechno má své hranice“, řekla televizní hvězda o tom, proč musí uvolnit místo

Nedávno potvrdili konec 41 leté Gábiny Partyšové ve Snídani s Novou. Novou moderátorkou stane její lepší kolegyně Kristina Kloubková.

.

V karanténě Gábina si vzala 3 týdny volna, protože nechtěla ohrozit své rodiče, se kterými bydlí v jednom domě. 50 letého Pavla Svobodu zaujala blondýna Kristina Kloubková.

.

Svoboda a Kloubková před 6 lety spolu uváděli ranní vysílání. Ale blondýna se přesunula přímo do Televizních novin. Kvůli tomu Pavel dostal novou partnerku Partyšovou.

.

Gábina nebyla oblíbená u televizních diváků: “Na Gábinu se v poslední době hodně stěžovali diváci. Nemají ji vůbec v oblibě”, – řekl Pavel.

.

“Během karantény ji zastoupila blondýna Kristina Kloubková. Diváci ji měli rádi víc, kvůli tomu bude novou moderátorkou trvale”, – doplnil.

.

Pro Partyšovou se televize Nova bude snažit najít nového partnera. Člověk z TV Nova řekl: “Žena má smlouvu do prosince 2020”.

.

“Partyšová je placená jenom za odvysílané díly, kvůli tomu se muže na obrazovku vůbec nevrátit”, – dodal.

.

Ale není ta situace pro Kloubkovou a Partyšovou poprvé. Před 4 lety Kloubková střídala Partyšovou v pořadu Prásk. Byla ta výměna jenom kvůli nemoci.

Share