Yvonne Přenosilová má určité zdravotní problémy: neslavila narozeniny a nechystá se na dovolenou. Co ji trápí

Zpěvačka Yvonne Přenosilová měla 2. července 75 narozeniny. Obvykle zpěváci a hudebníci chtějí oslavit své narozeniny s fanoušky, takže zpívají a hrají pro ně na jevišti. Yvonne Přenosilová však jako její kolegyně nedělá. Zpěvačka v posledních letech téměř nevystupovala. Objevily se informace, že ji trápí její zdravotní stav. Píše o tom server Onlyu.cz.

Yvonne Přenosilová / Zdroj: youtube.com

V šedesátých letech byla Yvonne Přenosilová velmi populární zpěvačkou. Vystupovala v Česku i v dalších zemích, například ve Velké Británii, Francii, Itálii, Rakousku a dalších.

Po roce 1968 zpěvačka emigrovala, 26 let žila v Mnichově. Tam se seznámila se svým budoucím manželem, vdala se a porodila syna. V roce 1994 se vrátila do Prahy, ale její manžel a syn zůstali v Bavorsku.

Yvonne Přenosilová / Zdroj: tv.blesk.cz

2. července měla narozeniny, ale slavit nechtěla. „V tomhle věku už se to neslaví,“ řekla Přenosilová pro server Sedmička.

V posledních letech na koncertech téměř nevystupovala. Anonymní zdroj pro zmíněný server uvedl, že zpěvačka má obrovské bolesti zad. Kvůli tomu tráví téměř veškerý čas v bytě a téměř nikam nechodí.

Yvonne Přenosilová / Zdroj: herminapress, Aha!

Zpěvačka sama potvrdila, že má určité zdravotní problémy. Proto nikam nejezdí, žádnou dovolenou neplánuje a ani nenavštěvuje svého jediného syna, který žije v Německu.

PSALI JSME: MALÁ MIA JE ROZKOŠNÁ: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA DCERU A UŽ NAUČILA JI PÓZOVAT. VYPADÁ JAKO MALÁ MODELKA

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ POŽÁDALA FANOUŠKY O RADU: „NALEPENÉ ŘASY ANO, NEBO NE“. CO SI O TOM JEJÍ FOLLOWEŘI MYSLÍ

Share