„Žádný respekt“: Donald Trump se vysmál Joe Bidenovi. Americký prezident seděl před Petrem Fialou

Bývalý americký prezident Donald Trump se pustil do současné americké hlavy státu Joea Bidena. Na sociální síti Truth upozornil na to, kde na pohřbu britské královny Alžběty II. seděl americký prezident. Před ním seděl polský prezident Andrzej Duda a za ním seděl český premiér Petr Fiala. Píše o tom server TN.cz.

Donald Trump / Zdroj: youtube.com

„Tohle se stalo s Amerikou za pouhé dva roky. Žádný respekt!“ prohlásil Donald Trump. Dodal také, že díky tomu měl americký prezident čas se seznámit s lídry některých „zemí třetího světa“.

Bývalý americký prezident napsal, že kdyby byl hlavou státu, nikdo by ho dozadu neposadil. Navíc podle něj by Spojené státy americké byly nyní jiné.

Joe Biden / Zdroj: youtube.com

Na tento příspěvek upozornil novinář Steve Herman.

V pondělí do Westminsterského opatství dorazilo 2 tisíce hostů, Joe Biden seděl ve 14. řadě. Byly tam stovky zástupců různých států.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Před americkým prezidentem seděli také kanadský předseda vlády Justin Trudeau a novozélandská premiérka Jacinda Ardernová, protože pro ně byla Alžběta II. královnou.

PSALI JSME: ZDENĚK SVĚRÁK PODPOŘIL PETRA PAVLA A VYSVĚTLIL PROČ: „USPĚL JAKO ORGANIZÁTOR A JAKO HLEDAČ SPOLEČNÉHO NÁZORU“

PŘIPOMÍNÁME: ORBÁN SE DOMNÍVÁ, ŽE SE EVROPSKÁ UNIE DO OSMI LET ROZPADNE: CO ŘEKL

Share