Žák poslal chudé dívce z Filipín dárek: Ani neměl tušení, co se za 14 let stane

Tento příběh může roztavit srdce milionů lidí. Obsahuje to všechno, co mají ty nejpravděpodobnější happy endové seriály.

Dárek/ilustrační foto/Zdroj: tourister

Začalo to vánočním dárkem.

Vpravo na fotografii je Američan jménem Idaho Tyler Woolf. Roku 2000, kdy mu bylo 7 let, se zúčastnil charitativní akce. Děti a dospělí by měli dát dohromady malý dárek a odnést ho do charitativní organizace, jež posílá chudým rodinám po celém světě.

Joana Marchandová a Idaho Tyler Woolf/Zdroj: YouTube

Tyler našel krabici od bot, oblepil ji papírem, dal tam dárek, pohlednici a fotku. A ani nevěděl, komu by se jeho krabice měla dostat. Ale ten dárek dostala dívka na snímku vlevo. Jmenuje se Joana Marchandová a je z Filipín.

Joana Marchandová a Idaho Tyler Woolf/Zdroj: tourister

Minulo 11 let. Jednou Tyler dostal oznámení na sociální síti – k němu přátelé chtěli přidat nějakou dívku. Chlapec nejdřív žádost odmítl. Dívka se nevzdala a svou žádost opakovala. Tyler se tehdy rozhodl, že možná tato dívka kdysi studovala s ním, takže žádost přijal.

Svatba/Zdroj: tourister

Časem Tyler dostal první zprávu od dívky. V níž napsala, že má Tylerovu dětskou fotku a dárek, který si už několik let pečlivě schovává. Chlapec se podíval na fotografii a hned pochopil, o co jde. Začal se scházet s ní virtuálně. Za pár měsíců Tyler a Joana si začali uvědomovat, že už je spojuje skutečné a upřímné přátelství. Joana pozvala Tylera na návštěvu a ten se sbalil věci a odjel na Filipíny.

Joana Marchandová a Idaho Tyler Woolf/Zdroj: tourister

Když mladý muž uviděl Joanu naživo, okamžitě si uvědomil, že se zamiloval. Seznámil se s její rodiči a přáteli, pak Joanu představil svým rodičům a kamarádům.

Stále spolu komunikovali, telefonovali, ale vztah už byl jiný. Další příjezd na Filipíny byl znamenán požádáním o ruku. Svatba se odehrála v roce 2014.

Joana Marchandová a Idaho Tyler Woolf/Zdroj: tourister

Tyler tvrdí, že si nedokáže představit, co by se všechno stalo, kdyby se nezúčastnil akce, neposlal by tento dárek, odmítl nabídku od Joea a nakonec by se s ní neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Nepotkal by svou milovanou. Tyler má jasno, že když děláte malý dobrý skutek, děláte lépe sami sebe.

PSALI JSME: VZHLED JOHNNYHO DEPPA FANOUŠKY NEPŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL: CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: “DOVOLENOU NA MALEDIVÁCH SI ASI UŽ NEDOPŘEJI”: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ PROMLUVILA O SVÉM DŮCHODU

Share