Žák poslal chudé dívce z Filipín Vánoční dáreček: Nedokázal si představil, co se za 14 let stane

Jsou ve světě příběhy, od kterých až srdce plesá. Nezní úplně tak, je je v životě, spíše vypadají jakoby scénář knížky či happy-endovém seriálu.

Dárek/Zdroj: tourister.ru

Tento příběh se začal dárkem k Vánocům.
Vpravo na fotografii je obyvatel amerického státu Idaho Tyler Woolf. V roce 2000, kdy Tylerovi bylo sedm let, chlap se připojil k charitativní akci. Podle pravidel, museli děti i dospělí udělat malý dárek a věnovat ho charitativní organizaci. Ta by následně dárek poslala dětem z chudších rodin po celém světě.

Děti/Zdroj: tourister.ru

Tyler našel středně velkou krabičku od tenisek, oblepil ji papírem, dal tam dárek, pohlednici a fotku. Předem chlap nevěděl, komu poputuje tato krabička. Až krabičku donesl do firma, úplně na ni zapomněl. Dárek dostala dívka, která je na fotografii vlevo. Její jméno je Joana Marchandová a pochází z Filipín.

Pár/Zdroj: tourister.ru

Uplynulo celý jedenáct let. V jeden den, Tyler dostal oznámení na Facebooku – žádosti přátelství. Mladík nejprve žádost zamítl. Dívka o přátelství zažádala podruhé. Tyler se tehdy rozhodl, že možná je to jeho spolužačka ze školy a nakonec žádost přijmul.

Pár/Zdroj: tourister.ru

Po nějaké době Tyler dostal zprávu od dívky. Napsala, že má Tylerův dětský snímek a dáreček, který si už moha léta starostlivě schovává. Až mladík uviděl snímek, hned pochopil o co jde. Jejich komunikování trvalo několik měsíců. Časem so pochopili, že je spojuje silné, skutečné a upřímné přátelství. Joana pak pozvala Tylera na návštěvu a ten se souhlasil.

Svatba/Zdroj: tourister.ru

Když mladý muž viděl krásnou Joanu naživo, hned si uvědomil, že se zamiloval. Chlap ale su musel vrátit domů. Komunikace však neskončila. Pár si spolu komunikoval, telefonoval, ale vztah už byl jiný. Příště, jak chlap přijel na návštěvu na Filipíny, požádal dívku o ruku. Veselku měli v roce 2014.

Pár/Zdroj: tourister.ru

Tyler se přiznal, že si nedokáže představit, jak by dopadl jeho život, kdyby se nezúčastnil akce, neposlal by tento dárek, odmítl žádost o přátelství a nakonec by se s ní neviděl. Všechno by dopadlo naprosto jinak. Prostě by nepotkal lásku svého života. Dnes je Tyler jistý: tím, že děláte malý dobrý skutek, děláte lépe sami sebe. Dobro vždy vyplatí.

ČTĚTE TAKÉ: MANŽELKA NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ BYLA POŘAD UNAVENÁ: ABY ZJISTIL PROČ, MUŽ PŘIŠEL DŘÍVE NEŽ OBVYKLE

PSALI JSME: STYLISTKA MÁ SKUTEČNÝ TALENT: DOKONALÉ LÍČENÍ ZMĚNILO 80LETOU ŽENU K NEPOZNÁNÍ

Share