Manželka na mateřské dovolené byla pořad unavená: Aby zjistil proč, muž přišel dříve než obvykle

Po krásné svatba manželka Jana porodila dítě. Vůbec nepracovala, a užívala si mateřskou dovolenou. Najednou se její stav a nálada změnila.

Žena s dítětem/ilustrační foto/Zdroj: readovka.news

Muž uviděl, že jeho žena je pořad unavená, ale zároveň začala častěji se líčit, a v její šatníku muž našel nějaké nové věci. Snažil se zjistit, co se s ní děje, ale každý jejich rozhovor vedl ke skandálu.

Nechápal, co se stalo s jeho manželkou, a co dělá každý den. Rozhodl se, že se vrátí že své práci dopoledne. Když otevřel dveře bytu, byl opravdu překvapený.

Žena s dítětem/ilustrační foto/Zdroj: readovka.news

Uviděl nějakou jinou ženu, a když se zeptal, kdo to je, tak odpověděla, že pracuje jako chůva. Když se zeptal, kde je manželka, tak ta nechtěla odpovídat, ale potom řekla, že je v práci.

Žena s dětmi/ilustrační foto/Zdroj: readovka.news

Ukázalo se, že už několik měsíců manželka doma nebyla, a o dítěti se starala chůva. Když se žena vrátila domů, vysvětlila, že moc chtěla být nezávislá. Muž ji v tom jen podpořil, a na její únavu už nikdy negativně nereagoval.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: readovka.news

PSALI JSME: „V TURECKU NÁS NAZÝVALI ŠPÍNOU”: ČESKO PŘIJÍMÁ DALŠÍ UPRCHLÍKY. PŘED ČÍM PRCHAJÍ MUŽI

PŘIPOMÍNÁME: “TY GENY JSOU TAM PERFEKTNĚ NAMÍCHANÝ”: VERONIKA ŽILKOVÁ PROZRADILA, CO ZDĚDILA JEJÍ NEJMLADŠÍ DCERA PO TATÍNKOVI

Share