Žena lituje toho, jaké jméno s manželem vybrala pro svou dceru: to nebylo šťastné rozhodnutí

Mnoho rodičů dlouho vybírá jméno pro své dítě. Pro rodiče je to velmi důležité, chtějí, aby to znělo krásně. Nakonec vyberou nějaké konkrétní jméno a pak už většinou nic nemění. Jedna britská maminka ale nyní lituje toho, jaké jméno s manželem vybrala pro svou dceru. Píše o tom server TN.cz s odkazem na portál The Mirror.

Britka o svém problému napsala na webu Mumsnet. Jejímu manželovi se moc líbilo jméno Violet. Souhlasila s manželem, i když měla problém s výslovností.

Žena s dítětem / Zdroj: youtube.com

„Kvůli svému přízvuku jsem ho stále vyslovovala jako Vile-it a ne jako Vi-eu-let,“ napsala britská maminka. Když byla těhotná, pracovala na tom, aby to jméno vyslovovala správně.

Také se jí líbí toto jméno, ale pro ni je problém, když dceru někomu představuje. Snaží se říkat to jméno správně. Má ale obavy, že může udělat chybu. „Musím si dávat velký pozor, jak ho vyslovuji,“ dodala.

Žena s dítětem / Zdroj: youtube.com

Navíc teď má obavy, že jednou může její dcera přijít ze školy a řekne jí, že její spolužáci pro ni vybrali ošklivou přezdívku. Mohli by jí říkat Vile, což znamená odporný, nebo Violent, což znamená násilný.

Žena si myslí, že pokud se tak stane, bude to její vina a vina jejího partnera. Rozhodně nechce, aby její dcera byla šikanovaná. Dodala, že by možná bylo lepší, kdyby s manželem vybrali jméno Olivia.

Žena s dítětem / Zdroj: youtube.com

Ostatní ženy ji ale začaly v komentářích uklidňovat, podle jejich názoru Violet je normální a krásné jméno. Napsaly také, že to není tak velký problém, jak o tom napsala tato britská maminka. Podle nich budou lidé dobře vyslovovat toto jméno a nebude to důvod k šikaně.

Rodiče ve Velké Británii mohou jednou změnit jméno dítěte, pokud je mladší 12 měsíců.

PSALI JSME: METEOROLOGOVÉ ZVEŘEJNILI PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA LISTOPAD: JAKÉ TEPLOTY PŘINESE POSLEDNÍ PODZIMNÍ MĚSÍC

PŘIPOMÍNÁME: RADY ODBORNÍKŮ: JAK UŠETŘIT NA ENERGIÍCH

Share