“Ženich pozval jako svědka svého kocoura”: Zvíře se stalo hrdinou cele svatby

Pohádky o tom, že den svatby musí být zajímavým a musíte si ho zapamatovat na cely život, už nikoho nebaví. Kvůli tomu, kdy Aaron Benites plánoval svoji svatbu, doufal na Prince Michaela, svého kocoura a partnera v fotografování.

Jenom jedné zvíře, převracelo ceremonii v všeobecnou radost. Určitě byl dress-code, dort a tanci, ale se hlavní hrdinou stal ten šedý okouzlující kocour.

Princ Michael je zvláštní kocour.

Má určitě bohatou mimiku a vrozený herecký talent, který hospodář pomoci počítačové grafice rozvinul do profesionálních videí. Spolu mají kanál na YouTube, který věnovali vymyšleným příhodám kocoura.

Je to úžasná práce!

.

Ale v běžném životě Aaron a Princ Michael jsou nejlepší kamarádi. A kvůli tomu, muž nemohl jít na svatbu bez svého mazlíčka.

A aby mladá nevěsta nežárlila, udělal z něho oficiálního svědka. Sešili kostým, udělali sváteční řemínek a pověděli o pravidlech ceremonii.

.

.

Princ Michael, kvůli Tomi, že nebyl poprvé v centru pozornosti, důstojně vydržel celou svatbu. Pro něho připravili lososa, je to nejoblíbenější jídlo kocoura.

Nebyl prostě v centru pozornosti, a dával radost všem svým kouzlem. Ze slov hostů, tuto svatbu budou pamatovat cely život.

.

Není to kocour, je to krasavec!

Share