„Změna je život“: zpěvačka Marta Jandová změnila svůj vzhled a výsledek stojí za to

Marta Jandová šla ve stopách svého slavného otce Petra Jandy a svou pěveckou kariéru zahájila před 30 lety. Dnes se věnuje nejen hudbě, vydává také knihy. Nedávno trochu změnila i svou image.

Zpěvačka přišla na módní přehlídku návrhářky Tatiany Kovaříkové, promluvila proto o oblečení. Na svých koncertech obvykle nosí džíny, tričko a tenisky. Jde o pohodlné oblečení pro zpěvačku, která nejen zpívá, ale také běhá po pódiu a mezi lidmi.

Marta Jandová / Zdroj: youtube.com

Nedávno se však rozhodla svůj jevištní outfit trochu změnit. „V poslední době ráda vystupuji v krátkých šatech a vysokých botách pod kolena, protože se v tom můžu skvěle hýbat, fouká pod to a není mi nikdy vedro,“ řekla pro Super.cz Marta Jandová.

Marta Jandová / Zdroj: youtube.com

Nyní se na pódiu cítí ještě pohodlněji. Navíc před pár měsíci změnila účes, trochu si zkrátila vlasy. „Změna je život,“ vysvětlila známá zpěvačka.

Marta Jandová / Zdroj: Super.cz

Teď se Jandová věnuje hudbě, nahrává alba se svými kapelami, ale také pracuje na jednom projektu se svými dvěma macechami. Kromě toho brzy vydá druhý deníček pro děti. Spolupracuje s vydavatelstvím, které ji požádalo, aby vydala něco podobného, jako to, co udělala pro svou dceru.

PSALI JSME: „MILUJU TEN JEJÍ ÚSMĚV. VYSNĚNÁ“: MONIKA BAGÁROVÁ ZVEŘEJNILA DOJEMNÉ VIDEO S DCEROU RUMINKOU

PŘIPOMÍNÁME: POSTAVY EVY BUREŠOVÉ A TOMÁŠE KLUSE SE SBLÍŽILY: Z KAMARÁDSTVÍ VZNIKLA LÁSKA

Share