Petra Janů je na chatě odříznuta od civilizace. Přátelé se o zpěvačku bojí: „Nemáme šanci si zavolat ani pomoc“

Petra Janů ráda tráví čas na své chatě. Bydlet je tam ale o něco obtížnější než v jiných vesnicích či městech. Důvodem jsou výpadky mobilního signálu, tento problém se zpěvačka snaží řešit společně se svými sousedy.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

K tomuto problému dochází pravidelně. Zpěvačka dlouho mlčela, ale po rozhovoru s mluvčí operátora se rozhodla o tom promluvit.

„Už mě to vážně štve… Tohle není 21. století, ale osmdesátá léta,“ řekla pro Super.cz Petra Janů.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Nedávno jí volala její asistentka a manažer, ale nedovolali se. Uvědomili si, že došlo opět k problému s výpadky. Robot na zákaznické lince jim několikrát odpověděl, že je vše v pořádku. Technická podpora však jejímu manažerovi odpověděla, že tam porucha asi byla.

Ten problém se netýká jen jí, ale i jejích sousedů. Zpěvačka prozradila, že jednou byl výpadek totální. Tehdy nikdo nemohl zavolat ani na tísňovou linku. Místní obyvatelé se bojí, že kdyby se někomu udělalo špatně nebo byl zraněný, nemohli by ani zavolat záchranku.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

„Kdyby se mi tu něco stalo, nebo někomu ze sousedů, nemáme šanci si zavolat ani pomoc,“ dodala Petra Janů.

Její tým mluvil s mluvčí společnosti. Její odpověď je ale překvapila, doporučila jim, aby se obrátili na technickou podporu, ale pokud se o ni bojí, pak by mohli zavolat policii. „To je vrchol arogance,“ reagoval manažer Petry Janů René Kekely.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Byl překvapen, protože si nemyslel, že by tyto problémy měl řešit Integrovaný záchranný systém. Upozornil na to, že loni se to stalo 6 nebo 7krát a každý výpadek mobilního signálu trval 2 až 7 dní.

PSALI JSME: SLAVNÁ HEREČKA ELIŠKA BALZEROVÁ DNES SLAVÍ 74. LET: PROČ V MINULOSTI CHTĚLA OPUSTIT ČESKO

PŘIPOMÍNÁME: TŘÍLETOU DCERU BERENIKY KOHOUTOVÉ SRAZILO AUTO: HEREČKA PROZRADILA, JAK SE LOLA CÍTÍ, A POPSALA, JAK SE TO STALO

Share