„Myslela si, že zvíře neumí plavat, ale nebyla to jeho chyba“: Žena uviděla v řece psa, který se nemohl dostat z vody, a spěchala mu pomoct

Jedna žena uviděla v řece psa, jak se snaží dostat z vody. A spěchala mu pomoct. Žena sama dosud nechápala, proč zvíře samo nedokázalo se dostat na povrch.

.

To se nedávno stalo ve Velké Británii na řece s názvem Trent. Ve vodě se belgický ovčák cachtal vší silou. Pokusil se zachránit, ale téměř se utopil. Protože někdo mu uvázal těžký náklad na krk …

Ubohý pes vyčerpal svou poslední sílu. Svět však není bez dobrých lidí. Jedna žena, která náhodou spatřila tonoucí psa, bez strachu skočila do vody, aby pomohla zvíře.

.

A dobře. Po chvíli byl ovčák v náručí této ženy. A už pochopila, proč pes neměl příležitost dostat se ven samotné. K jejímu krku byla připoutána pytel s obrovským kamenem …

Kdyby byl pes v řece další hodinu nebo méně, určitě by se utopil. Ale dobrá žena ho uviděla včas a udělala vše pro záchranu.

.

Pak spasitelka přivedla psa k veterinářům. Zjistili jméno psa – Bella. O majitelích se však nemohli dozvědět nic. No, kromě toho, několik lidí by mohlo být majiteli Belly.

Personál byl šokován.

Po krátké době našli zločince – muže a ženu. Byli zatčeni.

V trestním případě jsou zatím zadržováni pouze jako podezřelí. Důstojníci policie však téměř nepochybují: právě oni se dopustili tak závažného zločinu.

.

Pes je v současné době léčen na zvířecí klinice. Lékaři ho pozorně sledují. A je dobré, že se jeho stav neustále zlepšuje.

Přejeme Belle, aby se brzy stala silnou, zábavnou a aktivní. A najde skvělé hostitele. Ti, kterým nenapadlo by poslat ji k jisté smrti.

Share