„Kate je zpravidla velmi přísná“: Jakou zábavu Kate Middleton zakazuje dětem v karanténě

Vévodkyně z Cambridge věnuje výchově svých dětí velkou pozornost. Jak se ukázalo, během karantény Kate Middleton pečlivě sleduje volný čas svých potomků. Přísná máma omezuje čas dětí na telefonech a tabletech a inspiruje je k aktivnímu a kreativnímu přestávce.

.

V současné době je většina rodin izolovaná a měla by najít zábavu pro sebe a děti ve čtyřech stěnách. Pokud někteří rodiče šťastně vymění karikatury pro batolata, pak jsou královští potomci zbaveni takového potěšení.

Podle královské expertky Katie Nichollové, Kate Middleton zakazuje dětem trávit čas na gadgety.

.

Vévodové z Cambridge byli izolováni ve svém panství v Norfolk County, což jim umožnilo trávit čas venku beze strachu.

Potomci rodiny prince George, princezna Charlotte a nejmladší Louis se baví hrát na různých hřištích, houpačkách a poblíž rybníka. Každé z dětí má také vlastní zahradu, kde rostou a starají se o rostliny.

.

Kate Middleton má tvrdší postoj k chytrým telefonům a tabletům. Vévodkyně omezuje čas, který děti tráví na gadgetech.

„V této době byl kladen důraz na umění, řemesla a malbu. Kate je zpravidla velmi přísná, pokud jde o volný čas, který děti tráví s telefony v ruce, minimalizuje to“,řekla Katie Nicole.

.

Dříve zasvěcenci informovali, že královský pár bavil děti v karanténě. Mezi třídy malých zástupců monarchie patří zahrádkářství, vaření, gymnastika.

O několik dní později, 23. dubna, pořádají Kate a William malou narozeninovou oslavu pro prince Louise. Pár neopustí skromnou oslavu, protože vždy zvláštním způsobem slaví jména zástupců britské monarchie.

.

Share