Сukr a bič: Martin Vondrášek považuje zásah proti ženě na mítinku Babiše oprávněným. Za co policistům vytýkal

Předchozí premiér České republiky Andrej Babiš již skoro celé léto tráví se svém obydlen domě, ve kterém odjíždí Českou republiku. Nejedná se ale o dovolenou, ale o práci.

Martin Vondrášek/Zdroj: YouTube

Babiš se vydává za svými voliči. Má veřejná vystoupení, podepisuje knížky a fotí se s lidmi. Nechybí na těchto setkáních i kauzy, neboť na setkání mohou dojít i odpůrce Babišovy vlády.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Podle policejního prezidenta Martina Vondráška zásah proti ženě na mítinku v Českém Krumlově byl oprávněný.

Navíc ocenil i správný postup při omezení osobní svobody. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Martin Vondrášek/Zdroj: YouTube

Zase otevřené sdělil, že policie i chybovala. Podle něho, zasahující policisté neprokázali příslušnost k policii při nebezpečí střetu na setkání Andreje Babiše.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

“Porušili nejenom taktiku, ale některé naše interní akty řízení,“ řekl s tím, že v tomto případě se jednalo o bezpečí účastníků.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Vondrášek však považuje za správní, že zasahující policisté v civilu udělali správně, když přivolali uniformovanou hlídku pro to, aby nedošlo k fyzickému konfliktu mezi pořadateli a odpůrci Andreje Babiše.

ČTĚTE TAKÉ: ANO DRŽÍ PRVNÍ PŘÍČKU VE VOLEBNÍM PRŮZKUMU: JAK SE UMÍSTILI OSTATNÍ STRANY A KDO MŮŽE ZTRATIT MÍSTO VE SNĚMOVNĚ

PSALI JSME: VLÁDA SCHVÁLILA NOVÉ ZMĚNY PRO ROZVOLŇOVÁNÍ: TÝKAJÍ SE ŠKOL, KULTURY A ABSOLVOVÁNÍ KARANTÉNY

Share