Nevěra: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozhodli o tom promluvit. Co prozradí o svém soukromí

Společná show Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa startuje v pondělí 5. září. Partneři se na to těší. Rozhodli se, že nejprve chtějí promluvit o tématu nevěry.

Partneři před časem uvedli, že před každou epizodou zveřejní příspěvek na instagramovém účtu show Agáta Jaromíra Soukupa.

Tímto způsobem budou fanouškům sdělovat, o jakém tématu budou diskutovat. Díky tomu mohou uživatelé sociálních sítí napsat své otázky, které se týkají určitého tématu.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup budou na tyto otázky odpovídat. V první epizodě partneři hodlají mluvit o nevěře v partnerských vztazích.

V pátek navíc fanouškům oznámili, že se mohou zeptat na první sex. Lidé již napsali mnoho komentářů. Na odpovědi si ale musí ještě několik dní počkat. Pořad bude vysílat TV Barrandov.

PSALI JSME: NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE ŠÍŘÍ VIDEO, JAK PAVEL NEDVĚD ODPOČÍVAL S NĚKOLIKA DÍVKAMI: JAK NA TO REAGOVALA DARA ROLINS

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ BYLY POSLEDNÍ HODINY HANY ZAGOROVÉ. MARGITA JI DRŽEL ZA RUKU: „DĚKUJI TI ZA TŘICET KRÁSNÝCH ZAMILOVANÝCH LET“

Share