Tereza Brodská napsala, že se jí nelíbí, jak vypadá a ukázala foto bez make-upu. Co na to fanoušci

Tereza Brodská často na svých sociálních sítích zveřejňuje fotografie a videa, komunikuje s fanoušky. Nedávno například ukázala snímek, na kterém neměla make-up. Herečka napsala na Instagramu, že se jí nelíbí, jak sama vypadá.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Prohlásila, že dokonalost neexistuje, a tak se rozhodla ukazovat fanouškům podobné snímky. Pokud někdo říká, že je spokojen se svým vzhledem, pak podle ní ten člověk buď kecá, nebo je narcis, nebo má skvělého psychoterapeuta.

Herečka si umí udělat legraci sama ze sebe. Napsala, že by na sobě možná chtěla něco změnit, ale její fanynky jí říkaly, že by to nechtěly, protože je krásná.

Tereza Brodská / Zdroj: tv.blesk.cz

Nelíbí se jí například nos nebo to, že má dvě brady. „Na víčka už bych taky měla jít,“ dodala Tereza Brodská. Svým sledujícím také řekla, že Instagram je jen iluze.

Fanoušci jí v komentáři napsali, že je krásná žena a že situaci dokonale popsala. „Terezko jste nádherná žena, chytrá a vtipná,“ uvedla jedna fanynka.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

„Terezko, spíš by to chtělo smířit se sama se sebou a naučit se mít ráda,“ napsala další uživatelka sociální sítě. „Krásná realita. Krásná Terezka!“ reagoval moderátor Honza Musil.

Psali jsme:Honza Musil oslaví 6 let společné lásky po boku partnera Jakuba: „My jsme spolu skutečně dvacet čtyři hodin denně“

PSALI JSME: „TROJKA UŽ JE NA SVĚTĚ“: BUREŠOVÁ PŘIVEDLA NA SVĚT SYNA FOREJTOVI. PÁR POTOMKOVI DAL VELMI NETRADIČNÍ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: TO OSTATNÍ LIDÉ NECHÁPOU: HONZA MUSIL ROZPOVÍDAL SE O SVÉM SOUKROMÍ. JAK OSLAVÍ 6. VÝROČÍ „SVATBY“

Share