„Loni po porodu to bylo lepší než letos“: jak nyní vypadá Patricie Pagáčová. Proč se v plavkách ukáže až v únoru

Zatím herečka Patricie Pagáčová tráví volno v Česku a do zahraničí pojede s rodinou až v září v obytném vozu. „První půlka prázdnin byla pracovní, druhá je volnější,“ řekla umělkyně s tím, že má naplánovalo mnoho výletů včetně Slovenska a Vysočiny. Píše o tom web super.cz.

Pagáčová říká, že se mimo Česko vydají až po prázdninách, kdy pojedou v obytném vozu do Rakouska k jezerům. Dle její slov by se měli dostat i do Chorvatska.

Patricie Pagáčová/Zdroj: youtube.com

Herečka dodává, že auto řídí společně s manželem a prý si vezme tu první část do Rakouska. Partner se pak těší na Chorvatsko.

Moderátorka se ovšem stěžuje na to, že její postava není nyní ideální a v nejlepší formě je vždy v zimě. „Loni po porodu to bylo lepší než letos,“ tvrdí Patricie.

Patricie Pagáčová/Zdroj: instagram.com

„Podzim a zima, to je vždycky lepší. Mám víc času i chuti do cvičení,“ uvedla Pagáčová a dodala, že v létě nemůže ustát grilování a pivu. To je prý důvod, proč její figura v tomto období není zrovna nejlepší.

Patricie Pagáčová / Zdroj: super.cz

Nakonec umělkyně s humorem řekla, že se v plavkách ukáže až v únoru.

PSALI JSME: TO OSTATNÍ LIDÉ NECHÁPOU: HONZA MUSIL ROZPOVÍDAL SE O SVÉM SOUKROMÍ. JAK OSLAVÍ 6. VÝROČÍ „SVATBY“

PŘIPOMÍNÁME: „TROJKA UŽ JE NA SVĚTĚ“: BUREŠOVÁ PŘIVEDLA NA SVĚT SYNA FOREJTOVI. PÁR POTOMKOVI DAL VELMI NETRADIČNÍ JMÉNO

Share