To ostatní lidé nechápou: Honza Musil rozpovídal se o svém soukromí. Jak oslaví 6. výročí „svatby“

Honza Musil brzy oslaví výročí „svatby“. Před šesti lety slavný moderátor uzavřel registrované partnerství se svým přítelem Jakubem Bialým. Rozhodli se také přidat ke svým jménům další jméno Gareth. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

V roce 2016 se Jan Gareth Musil a Jakub Gareth Bialý oficiálně stali partnery. Jejich svatby se zúčastnila i exmanželka moderátora Iveta. Z manželství mají bývalí manželé dcery Lucii a Veroniku.

9. září partneři oslaví 6. výročí, ale podle moderátora se seznámili před deseti lety. Většinu času tráví spolu a to ostatní lidé nechápou.

Honza Musil a Jakub Bialý / Zdroj: Facebook.com, Super.cz

„My jsme spolu skutečně 24 hodin denně, což nechápou naši blízcí, ale ani kamarádi,“ řekl pro Život v Česku Honza Musil.

Podle něj spolu pracují, žijí, spí, snídají a večeří. Jejich život se změnil až ve chvíli, kdy byl moderátor v nemocnici. Ale jsou zase spolu a užívají si to.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Partneři to budou slavit skromně. V den uzavření registrovaného partnerství nebyly české hvězdy přítomny. Jan tehdy řekl, že nechtěl dělat estrádu z tak důležitého dne.

PSALI JSME: „MĚLA JSEM PSYCHICKÉ PROBLÉMY“: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, ŽE NA DOVOLENÉ V NEW YORKU PLAKALA

PŘIPOMÍNÁME: „ADAM SE NARODIL AŽ Z TŘETÍHO TĚHOTENSTVÍ“: JAK LUCIE VONDRÁČKOVÁ PŘIŠLA O DCERU ELIŠKU A PROČ O TOM NIKDO NEVĚDĚL

Share