Makhmud Muradov nemůže do České republiky: Monika Bagárová promluvila o situaci, kdy její expartner nemůže vídat dceru Ruminku

Monika Bagárová nyní prožívá těžké období poté, co se rozešla se svým partnerem Makhmudem Muradovem. Zápasník MMA nyní také přišel o české vízum a nemůže jezdit do České republiky. Ovlivňuje to jeho pracovní a soukromý život. Nemůže tak ani navštívit svou dceru Ruminku. Zpěvačka se k situaci příliš nevyjadřuje a chce svou dcerku chránit. Píše o tom web onlyu.cz.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Bagárová a Muradov už nějakou dobu nejsou spolu a spojuje je pouze dcera Rimia, které jsou nyní dva roky. Pár ovšem chtěl, aby jejich rozchod měl minimální dopad na malou holčičku. To ale nepovedlo, kvůli zrušení víza pro uzbeckého sportovce.

Makhmud Muradov se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Muradov tak nemůže svou dceru vídat a ani nemá možnost odcestovat do Francie, kde má naplánovaný zápas. „Budu zápasit v Abú Dabí, ve Francii mi zápas zrušili, nemám totiž vízum do Evropy, protože mi ho Česko zrušilo,“ uvedl Makhmud s tím, že neví důvod, proč mu vízum v Česku zrušili. Prý je nebezpečný pro republiku.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Sportovec Česko ihned opustil, protože nechtěl porušovat žádné zákony. Muradov dodal, že nikdy neměl kontakty s mafií nebo teroristy. To mohl říct, protože se dobře zná s uzbeckým prezidentem Šavkatem Mirzijojevem, který má blízký vztah s Vladimirem Putinem.

O této situaci ale Monika Bagárová nechce příliš mluvit a hlavně se snaží chránit svou dceru Ruminku. Zpěvačka také podotkla, že neví, kdy by mohla podniknout cestu do Uzbekistanu.

Monika Bagárová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Muradov se údajně proti zrušení víza odvolal a časem by se situace měla vyjasnit. Otázkou ale je, jestli nemá nyní zakázaný vstup do schengenského prostoru.

PSALI JSME: DCERA VERONIKY ŽILKOVÉ JE NEUVĚŘITELNÁ KOČKA: KORDULA STROPNICKÁ UKÁZALA SVOU ŠTÍHLOU POSTAVU V PLAVKÁCH

PŘIPOMÍNÁME: „ČETLY HO DESÍTKY TISÍC, MOŽNÁ STOVKY TISÍC LIDÍ“: DOMINIK HAŠEK POSKYTL ROZHOVOR RUSKÉ TELEVIZI, MLUVIL O KONFLIKTU NA UKRAJINĚ

Share