Nová posila Zoo: v seriálu se objeví známý herec a syn slavných rodičů

Tvůrci seriálu Zoo potřebovali novou postavu. Roli Martina „Martyho“ Pivoňky dostal herec Martin Preiss. Samozřejmě byl rád, ale kvůli tomu v srpnu nebude odpočívat, ale pracovat. Píše o tom portál Aha!

Martin Preiss se herectví věnuje zhruba 30 let a jde ve stopách svých slavných rodičů. Viktor a Jana Preissovi jsou pro něj i jeho kolegy.

Martin Preiss / Zdroj: youtube.com

Pivoňka je kamarádem Adama „Haďáka“ Hrušky, kterého hraje Šimon Bilina. Kamarádi se znají už od doby, kdy byli oba v Afghánistánu.

„Marty“ bude pracovat v oddělení marketingu. „Zatím nevím úplně přesně, kam se ta moje postava vyvine,“ cituje herce Aha! Všiml si určitých náznaků, ale zatím o tom nemůže mluvit.

Martin Preiss / Zdroj: youtube.com

Martin Preiss bude často hrát nejen s Šimonem Bilinou, ale i s Michaelou Pecháčkovou. Seznámili se teprve nedávno.

Herec řekl, že jsou oba velmi milí. Kolegové mu na začátku vykali, protože jsou mnohem mladší než on, ale ten nabídl jim tykání.

Martin Preiss / Zdroj: youtube.com

Martin také řekl, že by ze své podstaty chtěl hrát hodné postavy. „Většinou hraju ty záporáky,“ dodal Preiss s tím, že důvodem je pravděpodobně jeho obličej.

PSALI JSME: PATRASOVÁ ŘEKLA, ŽE JI UHÁNÍ RYCHTÁŘ: JAK NA TO REAGOVAL VDOVEC PO IVETĚ BARTOŠOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: „LONI SE SLAVILO JEN NA DÁLKU, TAK TO LETOS DOŽENEME“: LUCIE KŘÍŽKOVÁ POBLAHOPŘÁLA MANŽELOVI DAVIDOVI K NAROZENINÁM

Share