Tady žijí Harry a Meghan s ročním synem: V luxusním sídle od hollywoodského magnáta

Meghan Markle a princ Harry žijí v Beverly Hills v sídle v hodnotě 18 milionů dolarů.

.

Po přestěhování do Kalifornie, prince Harry a Meghan Markle usadili v luxusním sídle, které vlastní Hollywood magnát, herec, režisér spisovatel Tyler Perry, podle Daily Mail. Aktiva Tyler Perry se odhadují na 600 milionů USD.

.

Meghan Markle a princ Harry nikdy nebyli na veřejnosti ve společnosti Tyler Perry, ale je známo, že byli představeni jejich blízkým přítelem Oprah Winfreyem.

.

Zdroj uvedl publikaci, že se usadili ve svém sídle ihned poté, co se na konci března přestěhovali do Los Angeles.

.

Toskánská vila postavená před 50 lety se nachází na vrcholu kopce a zaujímá plochu téměř 9 hektarů. Dům má osm ložnic a čtyři koupelny, nádherný výhled a bazén ve dvoře.

.

V publikaci nejsou žádné informace o tom, zda pár pronajímá dům nebo nebo v něm bydlí ze známosti s majitelem, stejně jako neexistují žádné oficiální záznamy o tom, že byl dům prodán.

.

Realitní agent Rachel Maze, který se specializuje na pronájem hollywoodských sídel, řekl, že náklady na pronájem domu v oblasti, kde se usadili Meghan Markle a princ Harry, se pohybují od 20 do 40 tisíc dolarů.

.

.

.

.

.

.

.

Poté, co se přestěhovali do Los Angeles, se princ Harry a Megan Markle dlouho neobjevili na veřejnosti a vynaložili veškeré úsilí, aby zajistili, že jejich místo pobytu nebylo známo paparazzi.

.

V polovině dubna je konečně spatřili sledovací kamery, když distribuovali potravinové sady lidem v nouzi připojením se k charitě Project Angel Food.

.

.

„Jejich tým přistoupil k výběru rezidence v Los Angeles moudře,“ řekl zdroj.

Beverly Ridge (vesnice, kde se nachází sídlo Tylera Perryho) je chráněnou oblastí, navíc má také vlastní plot a ostrahu.

.

Kromě toho má ohromující polohu – to je jedna z nejkrásnějších oblastí Los Angeles.

Share