Jak vypadá žena, která se v 61 letech poprvé stala matkou: „Někteří z mých přátel už jsou prarodiče“

Ženě Louise a jejímu manželovi, sedmačtyřicetiletému Deanovi Bealovi, se loni o Vánocích narodilo první dítě. Chlapeček se narodil zdravý ve 35. týdnu císařským řezem, informoval britský deník Daily Mail.

Obyvatelka Lowellu ve státě Massachusetts poznala svého budoucího manžela v roce 2007, když jí bylo 37 let. Louise si byla jistá, že má ještě spoustu času na to, aby porodila dítě přirozenou cestou.

Pár/ Zdroj: thevoicemag.ru

„Před setkáním s Deanem jsem nikdy nepotkala člověka, se kterým bych chtěla založit rodinu,“ řekla Louise.

V roce 2012 si manželé koupili dům. Tehdy ještě netušili, že za to, aby se stali rodiči, utratí mnohem více peněz. Celé ty roky se Louise snažila otěhotnět, pak se léčila na neplodnost.

Matka s dítětem/ Zdroj: thevoicemag.ru

„Nikdy mě nenapadlo, abych si nechala zmrazit vajíčka… Ve 46 letech, kdy se mi na dva měsíce zastavila menstruace, jsem se ale rozhodla jednat. Naštěstí to nebyl začátek menopauzy, strach mě ale donutil přestat čekat, až se něco stane,“ přiznala Louise.

V březnu 2017 podstoupila žena první IVF. Nebylo to ale úspěšné. Pak bylo ženě třikrát implantováno embryo.

Matka s dítětem/ Zdroj: thevoicemag.ru

„Máme štěstí, že Dean má práci, která nám dala příležitost pokračovat v IVF cyklech, a museli jsme to zkoušet dál,“ řekla Američanka.

Když se žena dozvěděla, že otěhotněla, byla velmi šťastná. „Bála jsem se, že můj věk může ovlivnit kojení, ale je skvělé, že můžu kojit,“ poznamenala Louise.

Celkem pár utratil za IVF 200 tisíc dolarů. „Někteří z mých přátel už jsou prarodiče…“ zdůraznila žena.

PSALI JSME: 16letá porodila dívka třetí dítě v sanitce

PŘIPOMÍNÁME: Muž opustil manželku, když zjistil, že porodila trojčata: Za pět let se objevil

Share