Láska hory přenáší: Pár se vzal 60 let poté, co jim svatbu v mládí zakázali rodiče

78letá žena si dokonce nechala zásnubní prsten, který jí před 60 lety daroval dávný milenec.

Jeanette Steer/ Zdroj: YouTube

Ve Spojeném království se vzal pár, kterému rodiče svatbu v mládí zakázali. Našli se až po 60 letech, informoval server mirror.co.uk.

Len Albrighton/ Zdroj: YouTube

V roce 1963 požádal tehdy devatenáctiletý Len Albrighton o ruku svou 18letou milou Jeanette Steer. Rodiče jim ale svatbu zakázali. Proto pár snil o útěku z Británie do Austrálie.

Len Albrighton a Jeanette Steer/ Zdroj: YouTube

Len se přestěhoval do zámoří a čekal na svou milovanou. Rodiče Jeanette se ale o zasnoubení své dcery dozvěděli a zakázali jí odejít. Tak se jejich cesty rozešly.

Len Albrighton/ Zdroj: YouTube

Pak se Len oženil s Australankou, se kterou má tři děti. Jeanette zůstala ve Velké Británii, potom se vdala a stala se matkou dvou dětí. V roce 2015 se muž rozvedl a rozhodl se najít svou dávnou lásku. Vrátil se do Spojeného království.

Jeanette Steer/ Zdroj: YouTube

V té době byla žena stále vdaná, setkala se s Lenem o dva roky později, když její manžel zemřel na rakovinu. Dokonce si nechala zásnubní prsten, který od něj dostala, když jí bylo 18 let. Pár v roce 2018 začal spolu žít.

Len Albrighton a Jeanette Steer/ Zdroj: YouTube

79letý Len a 78letá Jeanette se vzali v únoru 2023.

Len Albrighton a Jeanette Steer/ Zdroj: mel.fm

Starší žena při vzpomínce na jejich nečekané setkání v roce 2015 řekla: „Málem jsem umřela, když jsem si uvědomila, že on stojí u mé zahrady. Byla jsem ráda, že mě hledal. Hodně jsem na něj myslela.“

Len Albrighton a Jeanette Steer/ Zdroj: mel.fm

Len a Jeanette tvrdí, že celý život snili o tom, že budou spolu.

PSALI JSME: „Bydlíte v mém bytě, takže mám právo pojmenovat svého vnuka, jak chci,“ tvrdí tchyně

PŘIPOMÍNÁME: „Moje manželka měla divné chování v poslední době a byla unavená: Rozhodl jsem se kameru naistalovat, abych pochopil proč“

Share