Aneta Vignerová vyvolala nové spekulace: ukázala záběry svého expartnera z postele

Tohle nikdo nečekal. Aneta Vignerová v úterý zveřejnila záběry z postele, ale byl tam nejen její syn Jiří, ale i jeho tatínek a její bývalý přítel Petr Kolečko. Modelka však tento příběh na Instagramu téměř okamžitě smazala. Píše o tom server Super.cz.

Aneta Vignerová / Zdroj: youtube.com

Dramatik a scenárista Petr Kolečko chodil s modelkou Anetou Vignerovou od roku 2019. Koncem loňského léta vyšlo najevo, že se partneři rozešli a že se novou partnerkou scenáristy stala herečka Denisa Nesvačilová.

V listopadu však byly zveřejněny fotografie, jak Kolečko a Vignerová strávili večer v jednom pražském baru. Vypadalo to, že se scenárista vrací k rodině.

Petr Kolečko / Zdroj: youtube.com

Po pár týdnech se však znovu rozešli, modelka zjistila, že Petr stále scházel i s Denisou. Aneta poté odjela do Hodonína k mamince.

Kolečko a Nesvačilová se spolu nedávno objevili na Českých lvech, všichni si tehdy všimli, že Petr měl pořezanou ruku. Tvrdil, že to byla nešťastná shoda okolností. Oba však rozhovory nedávali.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

V úterý oslavil Petr Kolečko 39. narozeniny a v úterý večer Aneta Vignerová ukázala záběry, na kterých byl její expartner a jejich syn. Nikdo nechápe, proč to udělala, co to může znamenat a jak to mezi bývalými partnery aktuálně je.

PSALI JSME: KARLOSU VÉMOLOVI DOŠLA TRPĚLIVOST, ROZHODL SE JEDNAT: RIKU FANE A DALŠÍ ŽENY CHCE DOSTAT PŘED SOUD

PŘIPOMÍNÁME: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA O ŽIVOTĚ NA VENKOVĚ: „NAŠLI JSME JEDNO Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH MÍST“

Share