„Velice je miluju, jen jsou blbé jak pučtok“: Jan Saudek své děti považuje za základní pilíř vztahu

Jan a Pavlína Saudkovi spolu začali chodit téměř před dvaceti lety, v roce 2014 se vzali na českém velvyslanectví v Pekingu. Dnes je manželská dvojice spolu šťastná, i když v minulosti musela překonat mnoho překážek.

Před devíti lety se novinářka Pavlína provdala za slavného českého fotografa. Pro Jana Saudku to však byla již čtvrtá svatba. Dodnes tvoří pár a vychovávají tři děti.

Jan Saudek / Zdroj: tv.blesk.cz

„Těch zážitků bylo hodně a samozřejmě ne všechny byly zrovna milé,“ řekla Pavlína Saudková v rozhovoru pro CNN Prima News. Její manžel měl poměry s jinými ženami, takže se mu narodilo i několik nemanželských dětí. Novinářka věděla, že to nezmění, takže se s tím učila žít.

Manželé své děti milují, jsou pro ně to nejdůležitější. „Jen jsou blbé jak pučtok,“ řekl Jan Saudek a vysvětlil, že to je vykotlaný pařez. Je ale rád, že jsou jejich děti zdravé.

Pavlína Saudková / Zdroj: youtube.com

Právě děti považuje za základní pilíř jejich vztahu. Jeho žena si ale myslí, že takovým pilířem je respekt.

V minulosti Pavlína přizpůsobovala svému partnerovi, ale nyní chce žít i pro sebe. Před časem si proto našla novou práci, stala se community manažerkou.

Jan a Pavlína Saudkovi / Zdroj: Herminapress

Na otázku, jaký má Pavlína recept na pevný vztah, odpověděla, že do budoucna nic neočekává, prostě žije. „Vztah s Janem jsem nikdy nebrala jako samozřejmost,“ prozradila.

Chápe, že stát se může cokoli, a proto nevylučuje, že by ji její muž mohl opustit a mohlo by se mu narodit další dítě. Fotograf však prohlásil, že by to neudělal, protože už není mladý a chci, aby se o něj jeho žena starala.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Teď už maluje obrazy, prodává je a platí alimenty. Je šťastný, že má mladou ženu, ale chápe, že pro ni je to něco jiného. Své manželky si váží, ale také řekl, že ničeho nelituje.

PSALI JSME: KARLOSU VÉMOLOVI DOŠLA TRPĚLIVOST, ROZHODL SE JEDNAT: RIKU FANE A DALŠÍ ŽENY CHCE DOSTAT PŘED SOUD

PŘIPOMÍNÁME: „TOHLE MĚ ÚPLNĚ VYTOČILO“: TEREZA BRODSKÁ ZKRITIZOVALA PRAŽSKÉ BISTRO KVŮLI „PROTIDĚTSKÝM“ PRAVIDLŮM

Share