„Vláda tímto způsobem předvádí svou neschopnost“: Paroubek smetl Pekarovou Adamovou. Proč expremiér tvrdě zkritizoval šéfku Sněmovny

Šéfka dolní komory Parlamentu Markéta Pekarová Adamová se zapsala do české politické historie vyjádřením o tom, že si lidé v situaci nedostatku plynu vezmou další svetr. K této situaci se vyjádřil bývalý premiér Jiří Paroubek a političku zkritizoval. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

Pekarová Adamová uvedla, že v době, kdy studovala v zahraničí teploty uvnitř budov byly nižší než jsme zvyklí v Česku a lidé se na to nastěžovali. Politička proto poradila v případě nedostatku energií zbytečně netopit a vzít si další svetr.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Na tato slova reagoval i Jiří Paroubek, který uvedl, že vláda tímto způsobem předvádí svou neschopnost.

„Je naprosto prioritní soustředit se na podstatu problému, kterým je válka na Ukrajině. Tu je potřeba řešit a ukončit,“ uvedl politik s tím, že Pekarová svými slovy potvrdila, proč je šéfkou strany, kterou podporuje 3 % voličů.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Ve volebním modelu do Sněmovny agentury Median stále vede ANO s 30 % hlasů. TOP 09 se pohybuje na pětiprocentní hranici, která zaručuje postup do dolní komory Parlamentu.

Volební model / Zdroj: median.eu

PSALI JSME: KDO BUDE PŘÍŠTÍ PREZIDENT: PRŮZKUM ODHALIL, KDO MÁ NEJVĚTŠÍ PODPORU V BOJI O HRAD

PŘIPOMÍNÁME: „PODLE NÁS JE OHROŽENA BEZPEČNOST“: SCHILLEROVÁ UVEDLA, ŽE ANO POŠLE DOPIS FIALOVI S ŽÁDOSTÍ O VÝMĚNU MINISTRA VNITRA

Share