Jak vypadá dcera Pavla Kikinčuka: stala se herečkou a společně s tátou si zahrála v Ordinace

Pavel Kikinčuk se proslavil v osmdesátých letech díky legendárnímu filmu režiséra Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody, kde ztvárnil hlavní roli studenta Šimona Pláničky. Od té doby uplynulo téměř 40 let. Herec ztvárnil i další role, hrál ve filmech, seriálech a divadle. Dnes má důvod k radosti, jeho dcera Kamila slaví 34. narozeniny. Píše o tom web eXtra.cz.

Kamila Kikinčuková se narodila 31. prosince 1989 v Plzni. Rozhodla se jít ve stopách svého otce a stala se herečkou. Otec a dcera spolu hráli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Kamila ztvárnila postavu Stely Seifertové.

Pavel Kikinčuk a Kamila Kikinčuková / Zdroj: Profimedia

Jejího otce si ale diváci pamatují jako Šimona Pláničku z legendární komedie. Dcera tento film zhlédla mnohokrát. „Líbí se mi tam. Byl jsi frajer, táto. Teď máš méně vlasů. Ale jinak jsi stejný,“ řekla pro iDnes.cz Kikinčuková.

Kamila hrála také ve filmech Babovřesky 2 a Babovřesky 3, Gympl a v pohádce Nejkrásnější hádanka.

Před časem přestala hrát ve filmech a seriálech, protože se stará o syna a dceru, je dvojnásobnou maminkou. Přesto ji mohou diváci čas od času vidět v divadle.

„Pořád vypadá velmi mladě, pořád je velmi štíhlá a je to úžasná maminka. Jsem moc ráda, že je tak příkladná matka,“ řekla před dvěma lety její maminka Jindřiška Kikinčuková.

Kamila občas na svém Instagramu zveřejňuje rodinné fotky a snímky se svými dětmi.

PSALI JSME: DARA ROLINS ZAZPÍVALA NA KONCERTĚ S DCEROU LAUROU: NĚKTEŘÍ FANOUŠCI JI PŘIROVNÁVAJÍ K CHARLOTTE GOTTOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: „S DŮCHODEM VYJDU VÝBORNĚ PRVNÍ TŘI DNY“: ZUZANA BUBÍLKOVÁ ŘEKLA, JAK VYSOKOU PENZI POBÍRÁ

Share