Manželka Jana Saudka promluvila o dalším těhotenství: „Myslím si, že mi ubíhá čas, tak se nebudu bránit“

Slavný fotograf Jan Saudek nyní tráví většinu času doma, protože nechce nikam chodit. Podle jeho manželky už nemá o ženy takový zájem jako dřív. Stále však zůstává velmi vitální. Pavlína Saudková vychovává jejich tři potomky, ale v rozhovoru pro Super.cz řekla, že další děti by jí nevadily.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

„Myslím si, že mi ubíhá čas,“ řekla. Přesto by mohla porodit ještě několik dětí. Je šťastná, že je trojnásobnou maminkou, ale „nebude se tak bránit“, pokud se jí narodí čtvrté nebo páté dítě.

Ale pokud se jejich rodina nerozšíří, nebude si stěžovat. „Mám tři zdravé děti, a to je dost v rámci štěstí,“ řekla Pavlína Saudková pro Super.cz.

Jan Saudek a Pavlína Saudková / Zdroj: Herminapress

Jan Saudek měl v minulosti spoustu milenek, ale jeho manželka říká, že v poslední době „toto jeho úsilí jemně polevilo“.

Byl to pro ni určitý problém, ale věděla, koho si vzala. Před časem si řekla, že jiné ženy nic neznamenají, protože se k ní manžel vždy vrátil.

Jan Saudek / Zdroj: tv.blesk.cz

„Říkávala jsem si, že jednoho dne prostě nepřijde, ale zatím se to nestalo a teď si troufám říct, že se to už nestane. Jsem ta, co vydržela,“ dodala Pavlína Saudková.

PSALI JSME: „KOSTYMÉRKY NEJSOU SLUŽKY“: BRODSKÁ SI POSTĚŽOVALA NA MLADÉ HERCE. JAK REAGOVALA HAVLOVÁ NA JEJÍ VÝTKY

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ HANYCHOVÁ MÁ SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ: JAK POMOHLA NEMOCNÉMU KLUKOVI

Share