Dáda Patrasová se rozčílila: „Podám žádost o rozvod“. Jak reagoval Felix Slováček

Felix Slováček nedávno prohlásil, že pokud se jeho manželka nezačne léčit, může zemřít. Jeho výroky Dagmar Patrasovou naštvaly a teď chce podat žádost o rozvod. Hudebník ale prý nebere její výhrůžku vážně. Píše o tom portál eXtra.cz.

Saxofonista a herečka se vzali v roce 1983. Manželé zažili i několik krizových období, hudebník například sedm let chodil s jinou ženou. Loni se Felix Slováček rozešel s milenkou a vrátil se ke své manželce.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Zdá se ale, že nyní v jejich rodině opět došlo ke krizi. Dagmar Patrasová měla nedávno vystoupit na akci pro děti, ale nedorazila tam a ani nevysvětlila proč.

V rozhovoru pro Blesk.cz hudebník řekl, že pokud svou ženu nezbaví svéprávnosti, tak zemře. Mluvil o tom, že herečka musí nyní podstoupit léčbu, a to i proti své vůli.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Nechtěl o své manželce takhle mluvit, ale neví, co by mohl udělat, aby jí pomohl. V rozhovoru pro eXtra.cz dodal, že už se chtěl poradit s právníkem.

Na jeho slova královna dětských srdcí reagovala. „Muselo mu přeskočit. Podám žádost o rozvod. Tohle je už přes čáru. Jsem z toho zoufalá. Po 40 letech manželství je takhle zákeřný,“ řekla pro eXtra.cz Dáda Patrasová.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

V posledních letech to však řekla už několikrát, naposledy to bylo před třemi lety. Manželé mají společný majetek a nikdy ho nechtěli rozdělovat. Zdá se, že hudebník nebere její výhrůžku vážně. „Tak ať to podá,“ řekl se smíchem Felix Slováček.

Psali jsme:Jak se Luděk Sobota připravuje na Vánoce: „Dokonce ani nenakupuji dárky pro ženu“

PSALI JSME: „ODLÉTÁME DO NOVÉHO DOMOVA“: SIMONA KRAINOVÁ S RODINOU PLÁNUJE STĚHOVÁNÍ Z ČESKA. KAM MÍŘÍ

PŘIPOMÍNÁME: „TO BYL MOŽNÁ MŮJ NEJTĚŽŠÍ ROK“: JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH ČEŠEK MONIKA BAGÁROVÁ PROMLUVILA O ZMĚNÁCH V ŽIVOTĚ. CO PROZRADILA

Share