Hanychová se přirovnala k bachyni: obdivuje všechny maminky, které mají více než dvě děti

Za pár měsíců se Agáta Hanychová stane trojnásobnou matkou, narodí se jí holčička. Nedávno na svém Instagramu uvedla, že obdivuje všechny maminky, které vychovávají několik dětí. Brzy se bude starat o tři potomky i ona.

Nyní si její děti užívají jarní prázdniny, nedávno společně navštívili Národní muzeum. Fanoušci ji chválili, psali, že je skvělá maminka. Tam přišla nejen s dcerou a synem, ale také s jejich kámošem.

Influencerka a moderátorka je ale asi trochu unavená. Ve svých Stories ukázala bachyni a napsala, že se někdy cítí stejně

Agáta Hanychová se přirovnala k bachyni / Zdroj: Instagram.com

„Chtěla jsem vám říct, že obdivuju všechny matky, co mají víc než dvě děti,“ řekla Agáta Hanychová v dalším příběhu na Instagramu, když ležela na gauči.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram.com

Její partner Jaromír Soukup jí pomáhá, pokud má volný čas. Například když influencerka a její dcera Mia byly nemocné, mediální magnát vyrazil s jejím synem Kryšpínem na výlet.

Během živého vysílání, kdy komunikovala s fanoušky, Agáta Hanychová také řekla, že její partner je často zaneprázdněný, takže by chtěla mít chůvu, která by jí pomohla s domácností. Filipínka by podle ní mohla být skvělá chůva.

PSALI JSME: MOHLA LEŽET NA GAUČI A DOSTÁVAT ZA NICNEDĚLÁNÍ ZHRUBA 30 TISÍC MĚSÍČNĚ: PROČ DOMINIKA GOTTOVÁ NIC NEDOSTALA

PŘIPOMÍNÁME: BELLADONNA PROMLUVILA O SVÉM SOUKROMÍ: ROZHODLA SE JÍT VE STOPÁCH RODIČŮ

Share