Belladonna promluvila o svém soukromí: Rozhodla se jít ve stopách rodičů

Viktorie Mertová alias Belladonna chtěla být jednou ze soutěžících show Na lovu. Pak se z ní stala lovkyně a diváci byli nadšení, udělili jí v anketě titul objev roku 2022. Píše o tom server TN.cz.

Viktorie Mertová vyučuje na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, přednáší dějiny USA. Chtěla se show zúčastnit, takže když dostala nabídku, okamžitě souhlasila.

Viktorie Mertová / Zdroj: TV Nova

„Vyplnila jsem dotazník jako soutěžící,“ řekla pro TV Nova Mertová. Nikdo jí dlouho neodpovídal, čekala a myslela si, že asi mnozí lidé chtějí být soutěžícími.

Jednoho dne jí zavolali a nabídli jí, aby zkusila konkurz na lovce. Myslela si, že je to možná jen vtip, ale přesto se rozhodla to zkusit.

Viktorie Mertová / Zdroj: TV Nova

V pořadu jsou důležité nejen vědomosti, ale také rychlost. Lovkyně přiznává, že otázky mohou být jednoduché, ale někdy na podobné otázky odpovídá tak, že za normálních podmínek by nikdy nic takového neřekla. Přesto se ve finále každého dílu snaží maximálně koncentrovat.

Viktorie Mertová je dcerou slavných rodičů. Její maminka Zora Jandová je zpěvačka a herečka a otec Zdeněk Merta je hudebník a skladatel. Byli to rodiče, kteří jí řekli, že je to show pro ni, svou dceru samozřejmě podporují.

Viktorie Mertová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho prozradila, že hraje v divadle. Viděla, čemu se její rodiče věnují, a tak to chtěla také zkusit. „Vyrůstala jsem v divadelní rodině, ale zároveň jsem nikdy neměla ambici se tomu věnovat profesionálně,“ dodala Mertová. Přesto se před kamerou stále necítí pohodlně.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ SI UŽÍVÁ DOVOLENOU U MOŘE: ZPĚVAČKA UKÁZALA SVOU ŠTÍHLOU POSTAVU V PLAVKÁCH

PŘIPOMÍNÁME: PEKAROVÁ ADAMOVÁ PODPORUJE ZVÝŠENÍ VĚKU PRO ODCHOD DO DŮCHODU: ŘEKLA, KOHO SE TO NEBUDE TÝKAT

Share