Mohla ležet na gauči a dostávat za nicnedělání zhruba 30 tisíc měsíčně: Proč Dominika Gottová nic nedostala

Mohla klidně ležet na gauči, nic nedělat a dostávat za to několik desítek tisíc korun měsíčně. Server Expres.cz píše, že Dominika Gottová takovou možnost měla, ale chovala se nezodpovědně a kvůli tomu přišla o „práci“.

V Praze bude brzy otevřena kavárna pro fanoušky Karla Gotta, tam lidé budou moci zavzpomínat na oblíbeného zpěváka. Budou tam fotografie Mistra a návštěvníci budou moci ochutnat jeho oblíbenou kávu.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Server Expres.cz píše, že podle jeho informací na objektu pracuje několik lidí pod vedením Luboše Procházky. Novinář pracoval pro známého zpěváka 15 let. Tým spolupracuje i se snoubencem zpěvačky Šárky Rezkové Miroslavem Kolodziejem.

Důvěryhodný zdroj zmíněnému serveru řekl, že majitelé kavárny chtěli spolupracovat i s jeho nejstarší dcerou Dominikou Gottovou. Chtěli, aby se kavárna jmenovala po ní, jednou z variant bylo Dominika Gott café.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nejstarší dcera Karla Gotta by podle něj mohla dostávat zhruba 30 tisíc korun měsíčně, pokud by „propůjčila“ své jméno a přišla na otevření kavárny. Nic víc po ní nechtěli.

„Ona ale nebyla schopná se s nimi domluvit, takže nic nedostane,“ prozradil zdroj pro Expres.cz.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Toto její rozhodnutí je velmi podivné, protože ještě nedávno mluvila o tom, že po jednom nešťastném incidentu nebude pracovat ve firmě, která se věnuje ochraně objektů, například supermarketů.

Zatím by ještě měla dostávat podporu od státu pro nezaměstnané, jde o 1600 eur měsíčně, to je zhruba 38 tisíc korun. Pravděpodobně už ale brzy nebude moci tyto peníze pobírat.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

„Chtěla ty dávky brát co nejdéle a nastoupit do práce, až když to bude nutné,“ řekl pro Expres.cz člověk z jejího okolí. Dcera Českého slavíka tyto informace zatím nijak nekomentovala.

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ DO NOVÉ PRÁCE NENASTOUPÍ: PROMLUVILA O SMUTNÉ UDÁLOSTI, KVŮLI KTERÉ NECHCE S FIRMOU SPOLUPRACOVAT

PŘIPOMÍNÁME: DCERA NADI URBÁNKOVÉ POSLALA FANOUŠKŮM DOJEMNÝ VZKAZ: UKÁZALA ARCHIVNÍ ROZTOMILÝ SNÍMEK S MAMINKOU

Share