Legendární Jiřina Bohdalová dnes slaví 92. narozeniny: herečka si splnila sen a má milionový majetek

Jiřina Bohdalová 3. května slaví 92. narozeniny. V roce 1949 se stala učitelkou, ale od dětství ji lákalo divadlo a o tři roky později se rozhodla, že se bude věnovat herectví. Dnes každý ví, že Bohdalová je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých hereček. Splnila si sen, dělala práci, která ji bavila. Díky tomu se jí podařilo vydělat slušné peníze. Navíc byla vždy šetrná a dnes má milionový majetek.

Server Šíp.deník.cz píše, že Jiřina Bohdalová je movitá paní, která vlastní několik nemovitostí. Bydlí ve vile v Hostivaři, navíc koupila vilu pro své dva vnuky, kterou zrekonstruovala. Kromě toho je majitelkou luxusní chaty u Semil.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Během své kariéry si mohla vydělat slušné peníze. Herečka je šetrná, takže asi moc peněz neutratila. Investovala do nemovitostí a některých dalších věcí, například do šperků, umění nebo luxusních doplňků.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Za představení dostávala honoráře, hrála ve filmech a divadle, ale účinkovala i v reklamách. Kromě toho podniká, před 21 lety zřídila svůj obchod. Podle zmíněného serveru se její majetek odhaduje na padesát milionů korun.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Ví, jaké to je žít v chudobě, v minulosti musela tvrdě pracovat, aby uživila rodinu. „Nikdy jsem neměla nic zadarmo. Bývala jsem samoživitelka a pěkně jsem se musela otáčet, abych uživila rodinu,“ prozradila pro server našehvězdy.cz Jiřina Bohdalová.

PSALI JSME: „VZALA JSEM SI ZAJÍCE A MÁM DOMA DĚDKA“: LIBUŠE ŠVORMOVÁ JE ŠŤASTNÁ PO BOKU O 18 LET MLADŠÍHO MANŽELA

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM PLAČKA, VŠE MĚ ROZBREČÍ“: EVA BUREŠOVÁ PROZRADILA, S ČÍM BOJUJE BĚHEM VYSTOUPENÍ

Share