„Vzala jsem si zajíce a mám doma dědka“: Libuše Švormová promluvila o vztahu s o hodně mladším partnerem

Když Libuše Švormová začala chodit s o 18 let mladším mužem, všichni si mysleli, že se brzy rozejdou. Ale opak byl pravdou. Manželé letos oslaví 41. výročí svatby.

Libuše Švormová / Zdroj: tv.blesk.cz

Server eXtra.cz píše, že Libuše Švormová byla 19 let partnerkou scenáristy a spisovatele Jana Otčenáška, který v roce 1979 zemřel na rakovinu plic.

Herečka ale dlouho sama nebyla, jejím novým partnerem se stal o 18 let mladší Jan Patera, kterého si vzala v roce 1982. Manželé jsou stále spolu a jejich láska kvete.

Libuše Švormová a Jan Patera / Zdroj: profimedia.cz

Dnes už je to běžná věc, že ženy randí s mladšími muži, ale na začátku osmdesátých let byla herečka průkopnicí. Věkový rozdíl pro ni ale nebyl problém.

V show 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že ji manžel vždy podporuje, milují se. Jan ji vozí do divadla a pak domů, chodí nakupovat do nákupních center, protože jeho žena to nesnáší. Kromě toho doma uklízí a vaří.

Libuše Švormová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Můj muž je mladší o osmnáct let. On sám říká, že jsem si vzala zajíce a mám doma dědka,“ cituje Libuši Švormovou eXtra.cz.

PSALI JSME: VÁCLAV POSTRÁNECKÝ OPUSTIL TENTO SVĚT PŘED ČTYŘMI LETY: JEHO RODINA ZNIČILA JEHO ÚCTYHODNOU SBÍRKU

PŘIPOMÍNÁME: LINDA FINKOVÁ MÁ STRACH O DNEŠNÍ DĚTI: „V PATNÁCTI JSOU NEŠŤASTNÉ A VYHOŘELÉ“. PROZRADILA, JAK VYCHOVÁVÁ SVÉHO SYNA

Share