Odhaleno zajímavé detaily: jak král Charles nazývá svou manželku Camillu

Fotograf Arthur Edwards strávil mnoho let spoluprací s králem Karlem III. a jeho manželkou Camillou a ve své nové knize Behind the Crown odhalil některé zajímavé detaily z královského života.

Arthur Edwards pracoval jako královský fotograf pro The Sun 45 let, doprovázel členy britské královské rodiny na 200 zájezdech do více než 120 zemí a fotografoval sedm královských svateb, pět pohřbů a sedm porodů.

Král Charles a královna Camilla/ Zdroj: YouTube

Edwards (82) poskytl exkluzivní rozhovor serveru People.com o své nové fotoknize a o tom, co veřejnost o královské rodině neví.

Arthur Edwards popisoval smrt královny Alžběty jako „konec jedné éry“.

Král Charles a královna Camilla/ Zdroj: YouTube

„Sledoval jsem tohoto prince, který pronášel prohlášení o architektuře, biopotravinách a záchraně moře před plasty. A uvědomil jsem si, že dělá vše, co může, aby něco změnil. Ne pro mě, ale pro mé děti a vnoučata,“ uvedl fotograf.

Král Charles a královna Camilla/ Zdroj: tsn.ua

Pak dodal, že si je jistý, že lidé nevědí o králově touze změnit svět k lepšímu.

„Sedmdesát let čekal na to, až se stane králem… Hodlal změnit svět k lepšímu, a to se mu povedlo. Je to prostě opravdu dobrý člověk a stále v tom pokračuje…Myslím, že ho teď lidé podporují…“ řekl Arthur Edwards.

Král Charles a královna Camilla/ Zdroj: YouTube

Královský fotograf tvrdí, že když se Camilla oficiálně objevila v životě Charlese, hodně věcí se změnilo. Začali spolu veřejně chodit v roce 2004.

Edwards říká, že Camilla do jejich vztahu vnesla novou energii:

Královna Camilla/ Zdroj: YouTube

„Naše první turné bylo ve Spojených státech a pamatuji si, že jsem šel na trh severně od Los Angeles a někdo jí dal broskev nebo něco takového a ona to začala jíst, což by žádný člen královské rodiny neudělal!… Tehdy jsem řekl, že by to Diana nikdy neudělala… Nyní je Charles mnohem šťastnější muž. Je spokojený a vždy jí říká „má drahá žena“.

PSALI JSME: Nečekaný krok: jaké tituly Král Charles udělil dětem Meghan a Harryho

PŘIPOMÍNÁME: „Je to jedna z nejlepších matek na planetě“: jak vypadá maminka Kate Middleton

Share