Lucie Zedníčková čelí ostré kritice, prý používá filtry: Jak herečka reagovala

Lucie Zedníčková se věnuje herectví od dětství, hraje ve filmech, seriálech a divadle. Herečka je nevlastní dcerou slavného herce Pavla Zedníčka. Stejně jako většina celebrit doporučuje svým fanouškům na sociálních sítích různé produkty. Lidé ji však začali kritizovat.

Lucie Zedníčková na svém Instagramu zveřejňuje videa, ve kterých svým fanouškům doporučuje určité kosmetické produkty. Jde zřejmě o placenou reklamu, i když herečka o tom nemluví.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Sledující jí však napsali, že po použití produktu prý používá i filtry ve videu, aby její pleť vypadala lépe. Kritizovali ji také za to, že využívá světla, aby nebyly její vrásky tak viditelné.

„Nechápu… To všechny herečky jsou na tom tak špatně, že si ještě musí přivydělávat prezentací špatných výrobků?“ napsal jeden uživatel sociální sítě. Mnoho dalších lidí jí také řeklo, aby nepoužívala filtry a postavila se ke světlu správně.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

„Super, filtr, světlo… produkty jsou fajn, mám je také ale no…, asi vám to zabírá jinak,“ dodala další.

„Tak udělejte laskavě ještě znovu to video, kde jste otočná ke světlu jako na začátku a ne zády! Akorát tady dáváte falešné naděje všem ženám, které vám na to skočí,“ okomentovala video jedna žena.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

„Dobrý den, děkuji moc za upozornění ohledně světla, příště si na to dám větší pozor. Je to škoda, protože kdybych to udělala podle Vaší rady, tak by bylo ještě lépe vidět, jak to krásně funguje,“ reagovala tak na její poznámku Lucie Zedníčková.

Herečka dodala, že propaguje pouze ty produkty, které sama používá a s nimiž je spokojená. „Příště zlepším,“ slíbila.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Některé ženy se jí ale zastaly. „Mám obě mašinky doma, používám já i moje mamka a nemůžeme si vynachválit. Asi kdybych to nezažila, tak beru, že je to špatná reklama,“ napsala další žena.

PSALI JSME: PETR SUCHOŇ A KLÁRA KOUKALOVÁ OSLAVILI 5. VÝROČÍ SVATBY: UKÁZALI RODINNOU FOTKU

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ ZVEŘEJNILA SVÉ FOTOGRAFIE: „JSTE ČÍM DÁL KRÁSNĚJŠÍ,“ REAGUJÍ FANOUŠCI

Share