Miroslav Hanuš promluvil o svatbě, s manželkou se vzali po 18letém vztahu: „Čtyři kousky snubáku za tři koruny sedmdesát“

Miroslav Hanuš zavzpomínal na svou svatbu, která byla trochu netradiční. Herec se svou manželkou, choreografkou Janou Hanušovou začal chodit před třiceti lety. Jeho partnerka na svatbu čekala dlouho.

Herec nepožádal svou partnerku o ruku, rozhodnutí oženit se bylo spíše spontánní. Partneři už měli tři děti, byli spolu 18 let. Jednoho večera se ho ale Jana zeptala, co kdyby se vzali.

Miroslav Hanuš / Zdroj: youtube.com

„Asi vyčíhla, že jsem po moučníku v oslabení. Já jsem se ptal, kdy – a ona řekla, že v úterý,“ řekl v show Honzy Dědka Miroslav Hanuš.

Pár se na veselku dlouho nepřipravoval. Kromě toho se rozhodli vybrat pro sebe neobvyklé svatební prsteny, proto šli do železářství. Určitě mají smysl pro humor.

Miroslav Hanuš / Zdroj: youtube.com

Jeho partnerka prodavačce řekla, že by si chtěla koupit kroužek na klíče, který by si mohla dát na prst jako na svatbě. Prodavačka pochopila, co chtějí, a tak jim doporučila sedlářský kroužek.

Byla to skvělá volba, protože ten kroužek byl v sedmi velikostech a byl hladký. Vzali proto čtyři „prsteny“, dva pro ni a dva pro něj.

Miroslav Hanuš a Jana Hanušová / Zdroj: Herminapress

„Takže čtyři kousky snubáku za tři koruny sedmdesát,“ dodal Miroslav Hanuš. Diváky tento příběh pobavil.

PSALI JSME: „UŽ ABYCH MOHLA ZASE JÍST“: MARTU KUBIŠOVOU STÁLE TRÁPÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE. NEMŮŽE SEHNAT LÉK, KTERÝ POTŘEBUJE

PŘIPOMÍNÁME: „ABY TA ZOUFALÁ DOBA SKONČILA“: DANIELA KOLÁŘOVÁ DNES SLAVÍ 76. NAROZENINY. OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÝCH OBAVÁCH

Share