Muž opustil manželku, když zjistil, že porodila trojčata: Za pět let se objevil

Ekaterina žila v malém okresním městě se svým manželem. Nebyli bohatí. Po zjištění, že je v požehnaném stavu neudělala ultrazvukové vyšetření. Cítila se fajn, její bříško rostlo velmi rychle. V sedmém měsíci těhotenství porodila tři dcery.

Když se Ekaterina o tom dozvěděla, byla velmi šťastná, což se o jejím manželovi nedalo říct. Muž, když se dozvěděl o narození trojčat, se stal smutným. Michail přivezl manželku a dcery z porodnice, šel do obchodu pro plenky, ale už se nevrátil domů.

Muž/Zdroj: fb

Ekaterina delší dobu nemohla uvěřit, že její manžel ji opustil a snažila se mu dovolat.

Život bez manžela

5 let už Ekaterinu byla samoživitelkou. Starala se o 3 děti. Pomáhaly jí její matka a sestra, která měla tříleté dítě. Za půl roku Ekaterina získala práci.

Vše musela stíhat. Dokonce i udělala kariéru ve společnosti. Přestěhovala se do hlavního města.

Neočekávané setkání

Společnost pronajala byt pro Ekaterinu. Žena měla dobrou funkce. Její máma se stále starala o děti. Všechno bylo v pořadku.

Trojčata/Zdroj: fb

Jednou šla Ekaterina na pracovní schůzku a uviděla Michaila. Muž byl ohromen její vzhledem. Hodně se změnila. Objevilo se, že oba pospíchali spolu na jednáních. Ekaterina je projektovou manažerku, Michail je asistentem zástupce společnosti.

Pokus o vrácení všeho

Po dvou dnech Michail padl na kolena před Ekaterinou, požádal ji o odpuštění a řekl, že se tehdy vylekal.

Žena/Zdroj: youtube.com

Žena poslouchala a pak řekla: „Klečíš dvě minuty, a já jsem tak se ponižovala před šéfem dva roky, když jsem žádala o volný den, protože děti byly nemocné. Pracovala jsem den a noc, abych nakrmila své dcery, a ty ses jen vylekal. Nemáš místo v mém životě. A děti vyrostou a sami se rozhodnou, zda by s tebou chtějí potkat se“.

Řekla, otočila se a odešla.

PSALI JSME: SLAVNÁ HEREČKA ELIŠKA BALZEROVÁ DNES SLAVÍ 74. LET: PROČ V MINULOSTI CHTĚLA OPUSTIT ČESKO

PŘIPOMÍNÁME: PRAVÁ LÁSKA: ORNELLA KOKTOVÁ SLAVÍ S MANŽELEM 12. VÝROČÍ A ZVEŘEJNILA KRÁSNOU SPOLEČNOU FOTKU

Share