Schneiderová se dostala pod palbu kritiky: „Až přijde do tuhého, tak vy všichni, rádoby celebrity, frnknete pryč,“ reagují někteří fanoušci

Mnozí celebrity již řekly, koho budou volit ve druhém kole prezidentské volby. Herečka Jitka Schneiderová to také netají, řekla, že bude volit generála Petra Pavla. To byl jeden z důvodů, proč se do Česka vrátila. Někteří její fanoušci ji však kritizovali.

Jitka Schneiderová byla na dovolené v Thajsku, ale už se vrátila do Česka. Těšila se na svou dceru Sofii. Kromě toho ale chtěla splnit svou občanskou povinnost, půjde k volbám.

Jitka Schneiderová / Zdroj: youtube.com

Na svých sociálních sítích zveřejnila fotku s dcerou a snímek prezidentského kandidáta, kterého podporuje.

„Chci zvolit slušnost, pravdu a důstojnost. Půjdu volit generála Pavla,“ napsala na Instagramu Jitka Schneiderová s tím, že za svou hlavu státu se už nechce stydět.

Jitka Schneiderová / Zdroj: youtube.com

Společnost je ale nyní kvůli prezidentské volbě rozdělená. Mnoho jejích fanoušků ji podpořilo a napsalo, že budou také volit generála. Někteří její sledující ji ale začali kritizovat, psali, že bohužel v politice ničemu nerozumí.

„Paní Jitko, zajímá Vás koho budu volit já? Myslím, že ne. Tak Vaše rozhodnutí není potřeba zveřejňovat. Lístky do divadla si také vybírám sama,“ reagovala na její příspěvek jedna žena.

Jitka Schneiderová / Zdroj: youtube.com

„Žádný z kandidátů není vhodný, ale ten na kterého se nejvíc nadává je nejmenší zlo. I když si to nikdo nechce připustit… Protože masáž médií,“ myslí si jedna ze sledujících.

„Není to dobrá volba. Vy si můžete jezdit do ciziny, máte na to, ale co ostatní lidé, kteří nemají ani na jídlo. To je vám jedno! My volíme Babiše,“ uvedl jeden muž.

Jitka Schneiderová / Zdroj: youtube.com

„No jo, až přijde do tuhého, tak vy všichni, rádoby celebrity, frnknete pryč,“ napsala další sledující.

PSALI JSME: „S PENZÍ BYCH SICE NEVYŽIL“: FRANTIŠEK RINGO ČECH ŘEKL, ŽE MUSÍ STÁLE PRACOVAT. PROMLUVIL I O POLITICE

PŘIPOMÍNÁME: JITKA ZELENKOVÁ PROŽÍVÁ TĚŽKÉ CHVÍLE: MUSÍ SE ROZLOUČIT S MILOVANOU OSOBOU

Share