Manželka Pavla Trávníčka má důvod k radosti: v jejich rodině přivítali další miminko

Známý herec Pavel Trávníček byl koncem roku hospitalizován v nemocnici. Tam podstoupil vyšetření a pak se vrátil domů. Lékaři mu řekli, že by se měl šetřit. Herec se řídí jejich radami, proto akce k 50. výročí Popelky pořádá jeho manželka Monika.

Monika Trávníčková / Zdroj: youtube.com

Monika Trávníčková si nestěžuje, práce ji baví. Pochlubila se také, že má další důvod k radosti. Stala se tetou.

Ve středu na svém Facebooku napsala, že její syn Maxmilián má sestřenici. Její sestře se v úterý narodila dcera Blanička. Vysvětlila, že holčička dostala jméno po jejich matce.

Monika Trávníčková / Zdroj: youtube.com

Monika Trávníčková a její sestra přišly o matku koncem roku 2020, tehdy se nakazila covidem. Příčinou smrti byl zápal plic.

Nedávno byl hospitalizován i její manžel Pavel Trávníček. Po vyšetření se vrátil domů, ale teď se musí šetřit. Z tohoto důvodu se nemůže věnovat práci stejně jako dříve, takže mu pomáhá jeho žena.

Pavel Trávníček / Zdroj: youtube.com

Herec chce letos navštívit několik měst v Německu, chystají se akce k 50. výročí od premiéry pohádky Tři oříšky pro Popelku. Do té doby chce být fit.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ ODHALILA SVÉ SOUKROMÍ: „KDYBY SE MŮJ TATÍNEK NEVZEPŘEL BABIČČINĚ VŮLI, NIKDY BYCH SE NENARODILA“

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA PŘIPRAVIL NĚKOLIK PŘEKVAPENÍ: CO VĚNOVAL SVÉ MILOVANÉ MANŽELCE HANĚ ZAGOROVÉ

Share