„Jenom svatej pokoj“: Marta Kubišová upřímně řekla, co si přeje. Dojemná zpověď zpěvačky

Legendární zpěvačka Marta Kubišová oslaví 1. listopadu 80. narozeniny. Fanoušci budou moci její výročí oslavit spolu s ní, uskuteční se několik akcí. Zpěvačka promluvila o tom v pořadu Život ve hvězdách na TV Nova.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Teď už žádné dárky nechce, chce jen klid. „Jenom svatej pokoj,“ řekla Marta Kubišová. Letos se věnuje jen bilancování, nic jiného nedělá. Píše o tom server TN.cz.

Zpěvačku čeká několik oslav. Má ale také určité zdravotní problémy, musela na operaci kvůli akutní perforaci střev. Teď už se cítí dobře. Často komunikuje s lékaři, kteří jí pomáhají.

Marta Kubišová / Zdroj: iDnes.tv

Pro ni je nyní důležitá výživa, kvůli zmíněným problémům musela dodržovat dietu. „Do neděle jsem měla tu bezezbytkovou dietu, to mě zbavilo chuti do života,“ dodala Marta Kubišová.

Podporovali ji její blízcí, oporou pro ni byla její dcera Kateřina. Zpěvačka ale také měla starost o svou dceru.

Marta Kubišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Marta Kubišová ráda vzpomíná na dětství, například když seděla s bratrem na stromě a jedla třešně. Tyto vzpomínky jí přinášejí radost.

PSALI JSME: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O KONFLIKTECH V RODINĚ: PROČ UŽ NECHCE SDĚLOVAT SVÉ SOUKROMÍ

PŘIPOMÍNÁME: „DÍKY COVIDE, TAKHLE JSEM TO ÚPLNĚ ZASE NEMYSLELA“: VERONIKA ARICHTEVA PROZRADILA, ŽE SE NAKAZILA CELÁ JEJICH RODINA

Share