Alena Vránová byla hospitalizovaná do nemocnice: co se slavné herečce stalo

Alena Vránová letos oslavila krásné 90. narozeniny a také v tomto roce je to sedmdesát let, kdy se dočkala premiéry pohádka Pyšná princezna, díky které se herečka proslavila. V létě si ale umělkyně přihodila zranění nohy a dokonce musela být převezena do nemocnice. Píše o tom web ahaonline.cz.

K jubileu princezny Krasnomily spisovatel Jakub Horváth připravil knihu Alena Vránová …a díky za všechna moje nová rána. Ale…

Alena Vránová / Zdroj: Kinotip2

Křest díla se měl konat v září, ale kvůli zdravotnímu stavu herečky to ale není zatím možné. Horváth prozradil, že křest byl odložen na listopad.

Vránová aktuálně podstupuje rehabilitaci ve zdravotním zařízení na pražských Malvazinkách a nějakou dobu to ještě potrvá.

Alena Vránová a Vladimír Ráž/Zdroj: blesk.cz

V médiích se psalo, že umělkyně má problémy s chůzí a často padá. Kvůli tomu téměř neopouští svůj byt. Vypadá ovšem Vránová skvěle a mnozí by jí určitě devadesátku nedali.

Alena Vránová / Zdroj: youtube.com

Před deseti lety Vránová měla jiný nepříjemný úraz. Upadla na balkónu a zlomila si obě ruce. Byla závislá na pečovatelce, která jí pomáhala jíst, pít, oblékat se atd.

Kniha je odkazem filmu Díky za každé nové ráno, ve kterém si Alena Vránová zahrála.

PSALI JSME: „TO MĚ ZBAVILO CHUTI DO ŽIVOTA“: MARTA KUBIŠOVÁ ŘEKLA, CO SI PŘEJE K NAROZENINÁM

PŘIPOMÍNÁME: EPIDEMIOLOG MAĎAR PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE LETOŠNÍ CHŘIPKOVÁ EPIDEMIE BUDE REKORDNÍ: ODBORNÍK UVEDL, JAK SE MÁME CHRÁNIT

Share