„Hasič během p0žáru zachránil malé štěně“ : Ale majitelé se o něj odmítli dále starat

Příběh psa jménem Jake je úžasný a neuvěřitelný. Hasiči ho zachránili z hořícího domu, když byl ještě štěnětem, a Jakeova rodina, která ho později vzala k veterináři, rozhodla se… nechat ho tam!

Je to proto, že pes byl těžce popáleným a při požáru utrpěl vážná zranění. Takového štěněte majitelé nepotřebovali.

Je to velmi smutné! Jake byl tehdy ještě štěnětem: bylo mu pár týdnů, neměl ani čas si zvyknout na lidskou lásku a teplo. Ale stalo se to, že majitelé ho odmítli a štěně zůstalo na veterinární klinice sámo a nemocné.

1

Uplynulo několik týdnů. Jake se zotavil pomocí aktivní terapie prováděné veterináři.

Jeden z hasičů, který ho zachránil, nemohl pochopit, jak majitelé mohli to udělat. Mučen myšlenkou, že štěně bylo úplně osamělé, rozhodl se ho vzít domů. Jake byl vděčný hasiči a rychle se stali přáteli.

2

Uplynuly roky. Z malého štěněte se Jake stal dospělým, silným, krásným a sebevědomým psem. Postupem času začal muž brát Jake s sebou do práce.

3

Zvíře se stalo maskotem hasičů! Nakonec to všechno skončilo tím, že se Jake oficiálně stal hasičským psem. A pak se stal psím terapeutem.

4

Jakeův příběh nás učí, že „nikdy se nevzdávej a vždy věř v to nejlepší“. Začátek jeho života byl hrozný, ale pak Jake našel nejlepšího přítele a páníčka a je šťastný.

5

Podívejte se, jakým se stal miláčkem.

Share